همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial casters ] همخوانی داشتن 786 محصولات.
سنگ آهن قرمز PU دو لوله ی گلوله ای لوله های سنگین تا 837 پوند
| ظرفیت حمل: | تا ۸۳۷ پوند |
|---|---|
| مرکز چرخ: | آهن |
| ظرفیت چرخ: | ۸۳۷ پوند |
837 پوند ظرفیت چرخ های سنگین کار چرخ دار مواد پلی اورتان دو دسته ی چرخ دار ظرفیت بار سنگین
| نوع: | کاستورهای سنگین |
|---|---|
| ظرفیت حمل: | تا ۸۳۷ پوند |
| یاتاقان: | بلبرینگ |
براکت های رنگ شده با روی، چرخ های سنگین با بلبرینگ و مرکز چرخ آهنی
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
|---|---|
| Type: | Heavy Duty Casters |
| Wheel Center: | Iron |
چرخ آهن مرکز کار سنگین 100mm قطر با حامل توپ ماندگار برای عملکرد در حمل و نقل مواد
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
ظرفیت بار تا 837 پوند چرخ های سنگین با طول کلی 144 میلی متر و مرکز چرخ آهنی برای جابجایی بارهای سنگین
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
چرخ چرخ سنگین آهن PU که شامل دو بارگیری توپ است که رولینگ صاف و ظرفیت بارگذاری بالا را تضمین می کند
| Size: | 100mm |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
100 میلی متری کار سنگین با 837 پوند ظرفیت بار برای ماشین آلات صنعتی
| ظرفیت بار: | تا ۸۳۷ پوند |
|---|---|
| مواد چرخ: | پلی اورتان |
| اندازه: | 100 میلی متر |
چرخ های سنگین آهن قرمز PU با ظرفیت بارگیری تا 837 پوند
| ظرفیت بار: | تا ۸۳۷ پوند |
|---|---|
| رنگ: | قرمز |
| مرکز چرخ: | آهن |
837 پوند ظرفیت بار سنگین وظیفه چرخ دار با حامل توپ و مرکز چرخ آهن برای سنگین وظیفه صنعتی
| ظرفیت چرخ: | ۸۳۷ پوند |
|---|---|
| اندازه: | 100 میلی متر |
| مواد چرخ: | پلی اورتان |

