همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial casters ] همخوانی داشتن 786 محصولات.
3 اینچ طبي تخته رولر 275lbs ظرفیت بار دقیق توپ حامل نایلون براکت
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
| Type: | Plate |
چرخ داربست های سنگین با براکت روی زینک
| درخواست: | حمل و نقل |
|---|---|
| درمان سطح براکت: | زینک کامدار |
| ظرفیت حمل: | 200/250 کیلوگرم |
300 پوند ظرفیت بارگذاری چرخ سخت با دو بال حامل 2.5 اینچ سیاه چرخ چرخ دار
| ظرفیت حمل: | 300 پوند |
|---|---|
| رنگ: | سیاه |
| رنگ چرخ: | سیاه |
105mm زینک پوشش صفحه بالا نوع فولاد ضد زنگ درجه 304 casters
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Capacity: | 90-135kg |
| Bracket Material: | 304 Stainless Steel |
300 پوند ظرفیت بارگذاری کار متوسط 5-3/4 اینچ ارتفاع کلی محدوده دمای 0 تا 180 درجه
| نوع چرخ: | PU/PVC/TPR/PP/گام |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing/Double Ball Bearing |
| تمومش کن: | روکش روی |
ارتفاع کلی 4 اینچ، قطر چرخ 3 اینچ، چرخهای طبی با ترمز دوگانه برای مراکز مراقبتهای بهداشتی
| Type: | Plate |
|---|---|
| Wheel Size: | 4 Inch |
| Overall Height: | 4 Inches |
چرخهای چرخنده مبلمان سازگار با محیط زیست و روان با بلبرینگ
| Feature: | Environmental Friendly |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Wheel Diameter: | 3-5 Inches |
چرخهای مبلمان دوستدار محیط زیست، چرخهای صندلی اداری برای حرکت سازگار با محیط زیست
| Color: | White/ Black/ Red/ Yellow/ Green/ Blue/ Brown Etc |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated/Grip Ring Stem/Threaded Stem |
| Feature: | Environmental Friendly |
نوع ناقل بال ناقل مبلمان چرخ چرخ رنگارنگ برای چرخ های PP / نایلان / TPR / PU / لاستیک
| Color: | White/ Black/ Red/ Yellow/ Green/ Blue/ Brown Etc |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Feature: | Environmental Friendly |
صنعتی محصولات بیشتر ارتفاع بار 148/176/204/248mm فولاد چرخ مواد و گزینه های بیشتر
| Load Capacity: | 300kg |
|---|---|
| Application: | Industrial |
| Wheel material: | Steel |

