همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial casters ] همخوانی داشتن 786 محصولات.
بلبرینگ 6 اینچی سطحی گالوانیزه از جنس پلی اورتان ویلچر صنعتی
| نام محصول: | چهار چرخ چرخ صنعتی چرخ گردان 6 اینچی PU سنگین برای فروش در آمازون |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین چرخشی 6 اینچی |
| سایز چرخ:: | 6 اینچ |
چرخ چرخهای چرخدار صنعتی ساقه رزوهدار 6 اینچی 150 کیلوگرمی
| نام محصول: | چرخ 6 اینچی زرد PU چرخ چرخ رزوه دار ساقه متوسط وظیفه چرخ چرخ دستی چرخ دستی صنعتی تامین کننده چین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای کار متوسط pu |
| سایز چرخ:: | 4" |
چرخ های نایلونی جامد 50x38 میلی متری چرخ های نایلونی با قفل 350 کیلوگرمی برای ماشین های صنعتی
| نام محصول: | چرخهای نایلونی جامد 50x38 میلیمتری با ظرفیت 350 کیلوگرم قفل چرخشی کاستورهای کم مشخصات برای ماشینه |
|---|---|
| سبک:: | کاستور نایلونی کم پروفیل |
| رنگ چرخ:: | مشکی |
چرخهای چرخدار صنعتی 4 اینچی با ترمز Meidum Duty قرمز پی وی سی چرخ گردان صنعتی 4 اینچی
| نام محصول: | چرخهای چرخدار صنعتی 4 اینچی با ترمز Meidum Duty قرمز پی وی سی چرخ گردان صنعتی 4 اینچی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای کار متوسط |
| رنگ چرخ:: | قرمز + خاکستری |
زینک پوشش پایان خاکستری پلاستیکی کار سبک برای صنعتی
| تمومش کن: | روکش روی |
|---|---|
| رنگ چرخ: | خاکستری |
| عرض چرخ: | 19-24 میلی متر |
مجموعه ای از چهار چرخ چرخدار با کیفیت بالا با مرکز جاذبه پایین سیاه نیلونی
| مواد: | نایلون |
|---|---|
| نوع: | کاستورهای بشقاب |
| نوع تامین کننده: | کارخانه |
4 قطعه مجموعه صنعتی چرخدار چرخدار PVC دو گلوله دار چرخدار چرخدار با ترمز
| مواد: | PVC/PP/TPR |
|---|---|
| درخواست: | مبلمان، چرخ دستی، چرخ دستی، صندلی اداری |
| نوع تامین کننده: | کارخانه |
3-8 اینچ سنگین وظیفه Threaded ساقه Trolley چرخ Caster با ظرفیت بارگذاری 200-500kg
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
ماشین آلات سنگین با ترمز قفل کامل و حامل توپ برای تجهیزات متحرک
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
| Capacity: | 90-135kg |
4 اينچ فولاد فولاد فولاد فولاد فولاد فولاد فولاد
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| فاصله سوراخ پیچ: | 76*61 میلی متر |
| قطر چرخ: | 3 اینچ |

