همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial casters ] همخوانی داشتن 786 محصولات.
ترمز جانبی صنعتی سنگین کاستورهای لاستیکی جامد 6 اینچی
| Product Name: | 6 Inch Solid Rubber Casters Heavy Duty Industrial Side Brake |
|---|---|
| Style:: | Rubber heavy duty casters |
| Wheel size:: | 150mm |
500 پوند ظرفيت بار برد فولاد ضد زنگ با زينک پوشش داده شده و 0.25 اينچ ضخامت صفحه
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Capacity: | 110kg |
| Overall Height: | 5 Inches |
110 کیلوگرم ظرفیت استیل ضد زنگ چرخدار شکل گرد نوع پیشروی و نوع بالرایس بالرایس
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Mounting: | Top Plate Type |
پنل چرخ صاف کار سبک رولر صفحه فولادی خانه کل قفل ترمز -20 تا 100 ° C
| Temperature Range: | -20 To +100 Degrees Celsius |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock, Swivel Lock |
| Wheel Width: | 19-24mm |
200/250kg ظرفیت فولاد جامد هسته صنعت چرخ چرخ دار چرخ دار با زنک Palated براکت
| درمان سطح براکت: | زینک کامدار |
|---|---|
| مواد چرخ: | PP/PVC/PU/لاستیک |
| درخواست: | حمل و نقل |
چرخ چرخ ماشین سنگین با چرخ / سفت / قفل کردن
| کوه: | چرخشی، سفت و سخت، قفل کننده |
|---|---|
| قطر چرخ: | 3/4/5/6/8 اینچ |
| استفاده: | چرخ دستی |
چرخهای بلبرینگدار با پایه برای مبلمان کابینتهای کوچک در چرخ دستیها و محفظهها
| Feature: | Environmental Friendly |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Wheel Diameter: | 3-5 Inches |
چرخ های صنعتی 4 اینچ فولادی
| نام محصول: | چرخ های کاستور 4 اینچی سفت و محکم با رنگ روی به صورت چرخدار به صورت عمده |
|---|---|
| سبک:: | کاستور ثابت/کاستور سفت و سخت |
| رنگ چرخ:: | رنگ |
4inch Pvc Industrial Swivel Casters ، ISO9001 Industrial Castor Wheels
| نام محصول: | چرخ 4 اینچی چرخ گردان pvc قرمز با قابلیت تنظیم سطح کاستور با کاپ عمده فروشی |
|---|---|
| سبک:: | چرخ های کاستور قابل تنظیم با لیوان |
| رنگ چرخ:: | قرمز + سفید |
500 کیلوگرم ظرفیت بارگذاری چرخ چرخ 8 اینچی چرخ چرخ چرخ چرخ صنعتی
| نام محصول: | YLcaster ظرفیت حمل 500 کیلوگرم چرخ 8 اینچ چرخ دار مقاوم به گرما |
|---|---|
| سبک:: | 500 کیلوگرم چرخ دار مقاوم به گرما |
| ظرفیت بار:: | ۵۰۰ کیلوگرم |

