همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial casters ] همخوانی داشتن 786 محصولات.
Steel Housing Material Heavy Duty Rubber Caster Wheel 8 Inch for Heavy-Duty Industrial Applications
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
|---|---|
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
| Tread Type: | Non-Marking |
چرخ تک چرخ قرمز PU چرخ های پلی اورتان ارائه کل قفل نوع ترمز انتخاب کامل برای انبار و تجهیزات
| Wheel Width: | 2 Inches |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Height: | 194mm |
150mm چرخ اندازه Polyurethane Casters چرخ های جایگزین دوامدار مناسب برای ماشین آلات سنگین و تجهیزات
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |
ارتفاع 194mm چرخ چرخدار پویا با حامل توپ چرخ چرخدار صاف برای کارتن های انبار و صنعتی
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Material: | PU+Iron |
چرخ های پلی اورتانی با پیچ صاف با ظرفیت حمل توپ 450 تا 850 کیلوگرم ایده آل برای انبار و برنامه های کاربردی
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
65mm نایلون Casters American Style چرخ های صنعتی سنگین که ظرفیت حمل 350 کیلوگرم را برای دست زدن به مواد پشتیبانی می کنند
| Caster Type: | American |
|---|---|
| Capacity: | 350KG |
| Bearing Type: | Ball |
چرخ های سبک با هسته جامد ظرفیت 350 کیلوگرم چرخ های ماندگار مناسب برای دستکاری مواد و حمل تجهیزات
| Capacity: | 350KG |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 600KG |
| Manufacturer: | WBD |
موشک های سازگاری با مبلمان با نوع نصب صفحه طراحی شده برای تحمل بارهای سنگین و اطمینان از تحرک صاف در مبلمان
| Loaded Capacity: | 600KG |
|---|---|
| Wheel Material: | PA |
| Wheel Width: | 2 |
194mm ارتفاع پلی اورتان 2 اینچ پهن چرخ های هسته ای پوکه کامل برای دستکاری مواد و حمل و نقل تجهیزات
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
|---|---|
| Wheel Material: | PU+Iron |
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
150 میلی متر کالس های پلی اورتان 2 اینچ دوچرخه عرض دوچرخه طراحی شده برای عملکرد صاف و کاهش سطح سر و صدا
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Wheel Material: | PU+Iron |

