همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial casters ] همخوانی داشتن 786 محصولات.
چرخ صنعتی توخالی PU مشکی با ارتفاع ۱۹۴ میلیمتر برای چرخ دستیهای سنگین، تجهیزات و ماشینآلات
| Wheel Width: | 2 Inches |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
چرخهای نایلونی با صفحه نصب، با قطر چرخ ۶۵ میلیمتر، ایدهآل برای ترولی دستی و جابجایی مواد در انبار
| Wheel Size: | 65mm |
|---|---|
| Mounting Type: | Plate |
| Load Capacity: | 100 Lbs |
چرخهای نایلونی صفحه نصب با بلبرینگ و چرخ هسته جامد، راهحلهای حرکتی بادوام صنعتی سنگین
| Caster Type: | American |
|---|---|
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
| Manufacturer: | WBD |
چرخ های فلزی زینک پوشیده با قطر چرخدار 2 تا 4 اینچ
| Brake Type: | Total Lock, Swivel Lock |
|---|---|
| Housing Material: | Steel |
| Swivel Radius: | 2-4 Inches |
کار سنگین نایلون آمریكا PA رولر صفحه نصب شده 350KG ظرفیت مجموعه ای از 4 پیچ در چرخ
| Installation Method: | Screw-In |
|---|---|
| Wheel Width: | 2 |
| Caster Type: | American |
کار سنگین کارآمریکن رولر های هسته جامد / رولر های مبلمان 600 کیلوگرم بارگذاری ظرفیت بال
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball |
| Wheel Size: | 65mm |
WBD American Ball Bearing Nylon Casters برای مبلمان چرخ های هسته جامد ظرفیت 100 پوند
| Compatibility: | Furniture |
|---|---|
| Wheel Size: | 65mm |
| Caster Type: | American |
کل محموله گلوله قفل پوليورتان چرخ چرخ دار با قفل سوراخ چرخ هسته 194mm ارتفاع
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Wheel Width: | 2 Inches |
چرخ های لاستیکی بدون علامت گذاری لاستیکی 2 اینچ با ظرفیت بارگذاری 100 پوند و پوشش فولادی
| Tread Type: | Non-Marking |
|---|---|
| Load Capacity: | 100 Lbs |
| Wheel Material: | Steel+Rubber |
چرخ های لاستیکی 4 اینچی فولادی با پوشش فولادی برای تحرک آسان
| ویژگی: | روکش های فولادی |
|---|---|
| هسته چرخ: | آهن ریخته |
| مواد چرخ: | فولاد + لاستیک |

