همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial casters ] همخوانی داشتن 786 محصولات.
ماشین های صنعتی سبک کار خاکستری چرخ صاف پنل هسته پلاستیکی تا 144 پوند
| هسته چرخ: | پلاستیک |
|---|---|
| ظرفیت بار: | تا 144 پوند |
| آج چرخ: | صاف |
مبلمان سازگاری با نایلون رانتر 600KG ظرفیت بارگذاری شده هسته جامد چرخ PA مقدار 4
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 600KG |
| Wheel Material: | PA |
کار سنگین 350 کیلوگرم PU آهن ریخته چرخ چرخ بدون ترمز
| مواد چرخ: | PU + آهن |
|---|---|
| ظرفیت بارگذاری شده: | 450-850 کیلوگرم |
| نوع چرخ: | هسته توخالی |
5 اینچ ارتفاع کلی چرخ های پلی اورتان برای وظیفه سنگین 1000 پوند ظرفیت بارگیری توپ شامل
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
اندازه نصب 375 X 275 اینچ 3 تن سنگین PU چرخ چرخ صاف طراحی شده برای جابجایی و حمل و نقل تجهیزات سنگین
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
چرخ های نایلونی آمریکایی با بال بیئر نوع 2 پهنای چرخ طراحی شده برای افزایش تحرک تجهیزات و ارائه پشتیبانی بار ماندگار
| Caster Type: | American |
|---|---|
| Wheel Material: | PA |
| Wheel Size: | 65mm |
کل قفل ترمز نوع چرخ چرخ 150 میلی متری سنگین ساخته شده برای لجستیک و ماشین آلات حمل و نقل
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Brake Type: | Total Lock |
کاسترهای مناسب برای نصب صفحه ای برای مبلمان، کاسترهای با ظرفیت بار سنگین که غلتش روان و دوام طولانی را فراهم می کنند
| Quantity: | 4 |
|---|---|
| Manufacturer: | WBD |
| Compatibility: | Furniture |
چرخهای پلیاورتان با ارتفاع کلی ۵ اینچ مجهز به بلبرینگ و ظرفیت بار ۴۵۰-۸۵۰ کیلوگرم راهحلهای حرکتی
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
نوع حامل توپ نایلون 350 کیلوگرم ظرفیت مجموعه ای از 4 چرخ سنگین برای تجهیزات و کاربردهای دستکاری مواد ایده آل
| Load Capacity: | 100 Lbs |
|---|---|
| Mounting Type: | Plate |
| Quantity: | 4 |

