همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial casters ] همخوانی داشتن 786 محصولات.
بلند کردن سریع و آسان با مواد چرخ فولاد سبز بلند کردن جک بالا
| اندازه بشقاب بالا: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| ارتفاع بار: | 148/176/204/248mm |
| درمان سطح: | آبکاری گالوانیزه |
قفل کف نوع لگن سبز برای بار سنگین و افزایش ثبات
| درمان سطح: | آبکاری گالوانیزه |
|---|---|
| اندازه بشقاب بالا: | 100*100*85*85 |
| ظرفیت حمل: | 300 کیلوگرم |
واحد های لاستیکی ترموپلاستیک از مواد نیلونی که با ترمز دوگانه طراحی شده اند تا عملکرد و دوام طولانی مدت را تضمین کنند
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Load Capacity: | 125kg |
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
راه حل های پلی پروپیلن 4 اینچی با اندازه چرخ مناسب برای فرآیندهای تولید که نیاز به دوام و انعطاف پذیری بالا دارند
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
ظرفیت بارگیری 275 پوند پلی پروپیلن مناسب برای کاربردهای سازهای که به خواص مواد مستحکم نیاز دارند
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 275lbs |
| Load Capacity: | 125kg |
ارتفاع بار 204mm Kick Bar نوع قفل کف برای حفاظت از خط مونتاژ صنعتی
| رنگ: | سبز |
|---|---|
| برنامه: | صنعت |
| ارتفاع کشش: | 151/172/198/248mm |
ظرفیت بارگذاری بالا پلی پروپیلن 4 اینچ چرخ با فاصله سوراخ بولت 76 * 61mm
| Brake: | Double Brake |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Type: | Plate |
TPR Hands Free Brake Pedal Pedale Swivel 6 "چرخ های چرخشی ترمز دار با ترمز
| نام محصول: | 6 اینچ ترمز TPR چرخ خاکستری تک پدالی چرخ دار سنگین چرخ |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای ترمز جانبی 6 اینچی TPR |
| سایز چرخ:: | 6 " |
چرخ دستی چرخدار صنعتی 2 اینچی PU Heavy چرخ گردان با بلبرینگ
| نام محصول: | چرخهای چرخشی 6×2 اینچی سبز صنعتی چرخشکنهای سنگین برای چرخ دستیهای سنگین |
|---|---|
| سبک:: | 6x2 اینچ پویبل چرخ دار سنگین وظیفه |
| سایز چرخ:: | 6*2 اینچ |
ISO9001 تخت تخت چرخ گرد 6 اینچی چرخ های کرچک چرخ دار برای دالی
| نام محصول: | چرخ های توخالی 6 اینچی چرخ های توخالی 616LBS با ظرفیت بارگیری صفحه چرخان چدنی چرخاننده سنگین عمده فر |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای مبلمان سنگین 6 اینچی |
| سایز چرخ:: | 150 میلی متر |

