همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial polyurethane caster wheels ] همخوانی داشتن 252 محصولات.
837 پوند ظرفیت بارگذاری کار سنگین چرخ های قرمز پلی اورتان چرخ های آهن مرکز
| رنگ: | قرمز |
|---|---|
| ظرفیت بار: | تا ۸۳۷ پوند |
| مرکز چرخ: | آهن |
ظرفیت بارگذاری بالا پلی اورتان قرمز کار سنگین چرخ دوقلو
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| رنگ: | قرمز |
| درمان سطح براکت: | روی رنگ شده است |
مواد چرخ پلی اورتان و چرخ های سنگین تولیدی برای کاربرد های صنعتی
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
تا 837lbs ظرفیت بار سنگین وظیفه چرخ دار با مواد چرخ پلی اورتان روی زینک رنگ بر روی پوشش سطح درمان
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Material: | Polyurethane |
144mm طول کلی و مواد چرخ پلی اورتان کار سنگین ICaster برای کاربردهای سنگین
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Wheel Material: | Polyurethane |
چرخ خاکستری 3-1 / 2 اینچ صفحه بالا چرخ دار کار متوسط برای 0-180 درجه درجه حرارت
| نوع ترمز: | قفل جانبی |
|---|---|
| نوع چرخ: | پلی اورتان |
| تمومش کن: | روکش روی |
چرخ خاکستری رنگ کار متوسط با حامل توپ 5-3/4 اینچ ارتفاع کلی
| محدوده دما: | 0 تا 180 درجه فارنهایت |
|---|---|
| نوع بلبرینگ: | بلبرینگ |
| رنگ چرخ: | خاکستری |
2.5 اینچ قطر چرخ های پلی پروپیلن کارکن با دو بال بیئر
| رنگ: | سیاه |
|---|---|
| مواد چرخ: | پلی اورتان |
| تولید کننده: | شرکت میز کار |
کار سنگین زینک رنگ دار چرخ دار با چرخ های پلی اورتان تا 837 پوند ظرفیت بار دو گلوله
| درمان سطح براکت: | روی رنگ شده است |
|---|---|
| نوع: | کاستورهای سنگین |
| ظرفیت بار: | تا ۸۳۷ پوند |

