همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial polyurethane caster wheels ] همخوانی داشتن 239 محصولات.
4 اینچ 5 اینچ 6 اینچ 8 اینچ آهنی پلی اورتان چرخ چرخ های سنگین
| Product Name: | 4 Inch 5 Inch 6 Inch 8 Inch Iron Polyurethane Caster Wheels Heavy Duty |
|---|---|
| Style:: | Swivel polyurethane caster |
| Wheel Color:: | Red+Silver |
4 بسته 2.5 اینچ سنگین وظیفه چرخدار ترمز توقف زینک پوشش پلی اورتان / Caster چرخ ترمز جانبی
| درخواست: | میز کار یا سایر محصولات چوبی سنگین |
|---|---|
| قطر چرخ: | 2.5 اینچ |
| مقدار بسته: | 4 |
چرخ چرخهای چرخدار صنعتی ساقه رزوهدار 6 اینچی 150 کیلوگرمی
| نام محصول: | چرخ 6 اینچی زرد PU چرخ چرخ رزوه دار ساقه متوسط وظیفه چرخ چرخ دستی چرخ دستی صنعتی تامین کننده چین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای کار متوسط pu |
| سایز چرخ:: | 4" |
چرخهای چرخدار پلیاورتان هستهای آلومینیومی 6 اینچی با ظرفیت بارگیری 400 کیلوگرم چرخهای چرخ دستی چرخشی عمده فروشی
| نام محصول: | چرخهای چرخدار پلیاورتان هستهای آلومینیومی 6 اینچی با ظرفیت بارگیری 400 کیلوگرم چرخهای چرخ دستی |
|---|---|
| سبک:: | چرخ گردان سنگین آلومینیومی |
| رنگ چرخ:: | نارنجی |
2-12 اینچ فولاد ضد زنگ پایان صنعت لاستیک چرخ دار / چرخ دار چرخ دار با ترمز چرخ
| قفل چرخشی: | بله/نه |
|---|---|
| نوع چرخ: | TPR / پلاستیک / لاستیک / پلی اورتان / فنولیک / V-Groove / فولاد |
| ترمز: | بله/نه |
چرخ های پلی اورتانی با پیچ صاف با ظرفیت حمل توپ 450 تا 850 کیلوگرم ایده آل برای انبار و برنامه های کاربردی
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
اندازه نصب 375 X 275 اینچ 3 تن سنگین PU چرخ چرخ صاف طراحی شده برای جابجایی و حمل و نقل تجهیزات سنگین
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
837 پوند کار سنگین پلی اورتان چرخ های چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو مرکز آهن قرمز
| نوع: | کاستورهای سنگین |
|---|---|
| ظرفیت چرخ: | ۸۳۷ پوند |
| بلبرینگ چرخ: | بلبرینگ دوتایی |
چرخ پلی اورتان مقاوم برای کاربردهای سنگین
| Type: | Heavy Duty Casters |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
عرض چرخ 50 میلی متر چرخ های نیلونی اضافی سنگین چرخ های چرخ های پلی اورتان ساخته شده برای کاربردهای صنعتی بار سنگین و تحرک
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |

