همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial polyurethane caster wheels ] همخوانی داشتن 252 محصولات.
قابليت باربرداري بالا چرخ هاي سنگين تا 837 پوند با چرخ هاي پلي يورتان و طول 144 ميلي متر
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Size: | 100mm |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
چرخ دارهای پلی اورتان متوسط با شعاع چرخش 3-1/2 اینچ ظرفیت بارگیری 300Lbs
| رنگ چرخ: | خاکستری |
|---|---|
| نوع چرخ: | پلی اورتان |
| محدوده دما: | 0 تا 180 درجه فارنهایت |
لوله های جذب شوک با چرخ های پلی اورتان برای مانور آسان
| قطر چرخ: | 4 اینچ |
|---|---|
| اندازه سوراخ پیچ: | 1/4 اینچ |
| رنگ چرخ: | خاکستری |
ماشین آلات صنعتی سنگین با حامل توپ با ظرفیت بارگذاری بالا دوام
| رنگ: | قرمز |
|---|---|
| درمان سطح براکت: | روی رنگ شده است |
| یاتاقان: | بلبرینگ |
چرخ های سنگین آهن قرمز PU با ظرفیت بارگیری تا 837 پوند
| ظرفیت بار: | تا ۸۳۷ پوند |
|---|---|
| رنگ: | قرمز |
| مرکز چرخ: | آهن |
چرخ های سنگین قرمز 837 پوند ظرفیت بارگیری بال بیئر چرخ آهن مرکز روی رنگ روی زینک
| ظرفیت بار: | تا ۸۳۷ پوند |
|---|---|
| یاتاقان: | بلبرینگ |
| نوع: | کاستورهای سنگین |
چرخ های سنگین قرمز با مرکز چرخ آهن 837 پوند ظرفیت حمل
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
| Type: | Heavy Duty Casters |
چرخ های بار متوسط زینک پوشیده با چرخ های 4 اینچی
| Bearing Type: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
کار متوسط 300 پوند ظرفیت بار 5-3/4 اینچ ارتفاع چرخ های پلی اورتان خاکستری
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
|---|---|
| Load Capacity: | 300 Lbs |
| Wheel Color: | Gray |

