همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial polyurethane caster wheels ] همخوانی داشتن 252 محصولات.
انواع چرخ دارهای صنعتی بدون قفل چرخش و مواد پلاستیکی
| Feature: | Reliable And Durable |
|---|---|
| Swivel Lock: | Yes/No |
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
چرخهای چرخ دستی دارای گواهی CE، سنگین، محدوده ارتفاع 90 میلیمتر تا 125 میلیمتر، ایدهآل برای چرخ دستی، صنعتی و جابجایی بارهای سنگین
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
چرخهای لاستیکی ترموپلاستیک 6 اینچی سنگین 550LBS جهت دار صلب TPR کاسترهای بیصدا
| نام محصول: | چرخ لاستیکی ترموپلاستیک 6 اینچی سنگین 550LBS کاستورهای TPR جهت دار صلب بی صدا |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین TPR چرخ صلب |
| سایز چرخ:: | 6 اینچ |
ماشین آلات ریز رشته 110 کیلوگرم ظرفیت برای دستکاری مواد صنعتی
| Tread Type: | Round Shape |
|---|---|
| Load Capacity: | 500 Lbs |
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
3/4/5/6/8 اینچ نایلون اسپتال چرخ چرخ دار برای تجهیزات پزشکی
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| قطر چرخ: | 3/4/5/6/8 اینچ |
| مواد: | لاستیک/PU/نایلون/TPR |
چرخهای سنگینکار با صفحه نصب و تحمل بار فوقالعاده، عرض چرخ 50 میلیمتر، برای بارهای سنگین، شعاع چرخش 3.5 اینچ
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Overall Height: | 7.5 Inches |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
فاصله سوراخ پیچ 25 اینچ چرخ های چرخ دستی با طراحی سنگین برای چرخ دستی با صفحه 4 در 45 اینچ و محکم
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
چرخ دستی بلبرینگ صنعتی 150 میلیمتری نوع ثابت
| نام محصول: | چرخهای صنعتی 150 میلیمتری قرمز نوع ثابت چرخهای PU سنگین برای توزیعکنندگان Caster |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین ثابت pu 150mm |
| سایز چرخ:: | 150 میلی متر |
چرخ های ماشینی لاستیکی 3/4/5/6/8 اینچی با نردبان گلوله ای صاف
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
1188LBS 200 میلی متر قطر با ظرفیت بالا و سخت گیرهای سنگین
| نام محصول: | چرخهای صنعتی سخت با ظرفیت 1188LBS با قطر 200 میلیمتر چرخهای سنگین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سخت 200 میلی متری PU |
| سایز چرخ:: | 20 سانتی متر |

