همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial polyurethane caster wheels ] همخوانی داشتن 252 محصولات.
0.25 اینچ ضخامت صفحه فولاد ضد زنگ با نوع ترمز کل قفل و عرض چرخ 45 میلی متری
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
حامل چرخ چرخدار چوبی و چوبی
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
چرخ های چرخ دار سنگین با حامل توپ 90mm-125mm
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| نوع: | ساقه رزوه ای / روکش بالایی |
| اندازه ساقه: | M12x15mm |
لاستیک حرارتی 8 اینچی بی صدا TPR ترموپلاستیک 616LBS جهت قفل گردان
| نام محصول: | چرخ TPR بی صدا سایز بزرگ 8 اینچ 616LBS چرخاننده ظرفیت چرخش چرخ های سنگین عمده فروشی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین قفل جانبی 8 اینچی TPR |
| سایز چرخ:: | 8 اینچ |
2816LBS ظرفیت چدن 4 PU Caster دو بلبرینگ را تنظیم می کند
| نام محصول: | 2816LBS ظرفیت ست حیوانات خانگی چدن هسته PU ورق چرخ PU Rigid Heavy Duty Casters سازنده |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین ثابت pu هسته آهنی |
| سایز چرخ:: | 4 اینچ |
990LBS ظرفیت 6 اینچ PU Swivel Locking Silent Heavy Duty Casters
| نام محصول: | 990LBS ظرفیت 6 اینچ چرخ چرخ PU سبز قفل کننده چرخ های سنگین و بی صدا برای صنعتی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین قفل گردان 6 اینچی |
| سایز چرخ:: | 6 اینچ |
320kg ظرفیت بار PU صفحه 4 اینچ چرخ های چرخان برای چرخ دستی
| نام محصول: | WBD عمده فروشی 320 کیلوگرمی آهنی با ظرفیت بالا صفحه چرخشی صفحه گرداننده قفل جانبی کاستورهای سنگین 4 |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین قفل آهنی 320 کیلوگرمی |
| ظرفیت چرخ:: | 320 کیلوگرم |
کاستورهای چرخشی صفحه بالایی شعاع متوسط 3-1/2 اینچ با اندازه سوراخ پیچ 1/4 اینچ
| نوع بلبرینگ: | بلبرینگ |
|---|---|
| نوع ترمز: | قفل جانبی |
| قطر چرخ: | 4 اینچ |
کار سنگین 2.5 اینچ بولت سوراخ فاصله چرخ های چرخ 90-125mm برای کالسکه
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
TPR Hands Free Brake Pedal Pedale Swivel 6 "چرخ های چرخشی ترمز دار با ترمز
| نام محصول: | 6 اینچ ترمز TPR چرخ خاکستری تک پدالی چرخ دار سنگین چرخ |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای ترمز جانبی 6 اینچی TPR |
| سایز چرخ:: | 6 " |

