همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial rubber caster wheels ] همخوانی داشتن 272 محصولات.
دو چرخ ترمز پزشکی ظرفیت حمل 125 کیلوگرم لاستیک ترموپلاستیک ارتفاع کلی 4 اینچ
| ظرفیت بار: | 125 کیلوگرم |
|---|---|
| فاصله سوراخ پیچ: | 76*61 میلی متر |
| ارتفاع کلی: | 4 اینچ |
حامل چرخ چرخدار چوبی و چوبی
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
چرخ های چرخ دار با ستون رشته ای M12x15mm بدون سر و صدا و مقاوم به پوشیدن
| اندازه بشقاب: | 4 در 4.5 اینچ |
|---|---|
| ارتفاع: | 90mm تا 125mm |
| یاتاقان: | بلبرینگ |
ظرفیت چرخ 4 اینچ قطر چرخ صفحه بالا شعاع چرخش 3-1 / 2 اینچ برای بارهای سنگین و ظرفیت وزن بالا
| Top Plate Swivel Radius: | 3-1/2 Inch |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated |
| Wheel Width: | 3 4 5 6 Inch |
20 کیلوگرم بارگیری 40 میلی متر لاستیک های سبک مخصوص وظیفه ISO9001
| نام محصول: | کاستورهای لاستیکی سبک ترموپلاستیک خاکستری صفحه گردان 40 میلی متری با ترمز جانبی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سبک سبک |
| سایز چرخ:: | 40x16.3mm |
بلبرینگ بلبرینگ چرخان با هسته آلومینیومی 5 اینچی سیاه
| نام محصول: | بلبرینگ بلبرینگ چرخشی لاستیکی 5 اینچی سیاه و سفید هسته آلومینیومی اروپایی کارخانه کاستور چین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای صنعتی گردان لاستیکی سنگین آلومینیومی |
| سایز چرخ:: | 5 اینچ |
50mm ظرفیت بارگذاری 200/250kg چرخ های داربست صنعتی با سطح زینک پوشانده شده با دو گلوله
| Wheel Width: | 50mm |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Treaded Stem Material: | Steel |
TPR Bolt Hole Spacing 2.5 Inch چرخ های ماشین آلات سنگین صنعتی 8 اینچ
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
قطر 100 میلی متری ماشین آلات سنگین برای ماشین آلات صنعتی ماشین آلات پلاستیکی عمده فروشی
| Product Name: | 100mm Diameter Solid PP Wheel Rigid Plate Heavy Duty Casters For Industrial Trolleys |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سخت 100 میلی متر صلب |
| Wheel size:: | 100mm |
5 اینچ چرخ 506LBS ظرفیت خاکستری TPR Heavy Duty Plate Mount Casters
| نام محصول: | WBD عمده فروشی 5 اینچ چرخ 506LBS ظرفیت خاکستری TPR Rigid Plate Rigid Plate Heavy Duty Casters |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سفت و سخت 5 اینچی TPR |
| سایز چرخ:: | 5 " |

