همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial rubber caster wheels ] همخوانی داشتن 257 محصولات.
لوله های فولادی خاکستری خفیف کل قفل چرخش 19-24mm چرخ صاف -20 تا 100.C
| نوع ترمز: | قفل کامل، قفل چرخشی |
|---|---|
| محدوده دما: | -20 تا +100 درجه سانتیگراد |
| شعاع چرخشی: | 2-4 اینچ |
230kg ظرفیت TPR Swivel Plate Soft Casters Ball Bearing 125mm Castor Wheels
| نام محصول: | فروش کارخانه 230 کیلوگرم ظرفیت 125 میلی متر خاکستری TPR چرخ گردان صفحه چرخان Soft Heavy Duty Casters |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین چرخشی 125 میلی متری TPR |
| سایز چرخ:: | 125 میلی متر |
300Lbs ظرفیت بار کار استخر با لاستیک روی زینک
| قطر چرخ: | 2.5 اینچ |
|---|---|
| ظرفیت بار: | 300 پوند |
| نوع چرخ: | با ترمز چرخش |
پنل چرخ صاف کار سبک رولر صفحه فولادی خانه کل قفل ترمز -20 تا 100 ° C
| Temperature Range: | -20 To +100 Degrees Celsius |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock, Swivel Lock |
| Wheel Width: | 19-24mm |
چرخ های سنگین با صفحه 4 × 4.5 اینچ
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
چرخهای نرم 2-4 اینچی با هسته پلاستیکی برای مبلمان اداری
| Swivel Radius: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Grey |
| Load Capacity: | Up To 144 Lbs |
چرخ های چرخ چرخ چرخ 90 میلی متر لاستیکی
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
80 کیلوگرم ظرفیت 3 اینچ خاکستری چرخ دوقلو چرخ TPR چرخان ورق ورق
| نام محصول: | YLcaster عمده فروشی 3 اینچ خاکستری چرخ دوقلو TPR چرخان ورق ورق ظرفیت 80 کیلوگرم |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای چرخان دوقلو TPR |
| رنگ چرخ:: | خاکستری |
75MM چرخش 80 کیلوگرم ظرفیت بار پیچ و مهره TPR کاستور با قفل
| Product Name: | 75MM Rotating Wheel 80kg Load Capacity Light Duty Bolt Hole TPR Casters With Lock Manufacturer China |
|---|---|
| Style:: | Twin wheel TPR swivel lock casters |
| Wheel Color:: | Grey |
100x27mm 360 درجه چرخش سوراخ پیچ و مهره سر چرخان مبلمان TPR کاستور سبک با ترمز کامل
| نام محصول: | 100x27mm Wheel Total Brake 360 درجه چرخش سوراخ پیچ و مهره سر چرخان خاکستری TPR Light Duty Casters |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سبک ترمز سوراخ پیچ و مهره |
| مواد براکت:: | فولاد |

