همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial rubber caster wheels ] همخوانی داشتن 260 محصولات.
Zinc Plated Bracket Surface Treatment Scaffolding Wheels with PP Wheel Material and Roller Bearing
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Manufacturer: | Ylcaster |
200-500kg ظرفیت بارگیری 3-8 اینچ رشته دار استام صنعتی Trolley Trolley Trolley
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Usage: | Trolley Cart |
2 تا 12 اینچ ارتفاع کلی ماشین آلات صنعتی برای عملکرد سنگین و تا 300 درجه فارنهایت
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
|---|---|
| Swivel Lock: | Yes/No |
| Feature: | Reliable And Durable |
چرخ های صنعتی فینولیک برای کاربردهای سنگین
| Swivel Lock: | Yes/No |
|---|---|
| Feature: | Reliable And Durable |
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
چرخ چرخ سنگین TPR برای تجهیزات سنگین در محیط های صنعتی
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
لاستیک ترموپلاستیک 150 میلی متر 250 کیلوگرم کاستور چرخان قفل کننده جهت سفت و سخت
| نام محصول: | WBD فروش 150 میلی متر خاکستری نرم جهت چرخ 250 کیلوگرم ظرفیت TPR Rigid Heavy Duty Casters برای خرده ف |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین 150 میلی متری TPR |
| سایز چرخ:: | 150 میلی متر |
قفل چرخ دار، چرخ های فولادی، چرخ های خاکستری، دو تا چهار اینچ شعاع، تا ۱۴۴ پوند
| Brake Type: | Total Lock, Swivel Lock |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 144 Lbs |
| Wheel Width: | 19-24mm |
کاستورهای قفل شو لاستیکی حرارتی نرم 100 میلی متری نرم
| نام محصول: | OEM 100mm Diamerter Thermoplastic Rubber Wheels Soft side Brake Heavy Duty Casters |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین ترمز جانبی 100 میلی متری TPR |
| سایز چرخ:: | 100MM |
تخت کار سبک نصب Casters چرخ TPR صاف تا 144 پوند ظرفیت بار 2-4 اینچ قطر
| ظرفیت بار: | تا 144 پوند |
|---|---|
| آج چرخ: | صاف |
| عرض چرخ: | 19-24 میلی متر |
چرخ دارهای سنگین با ظرفیت بار 125 کیلوگرم براکت نایلون 275 پوند ظرفیت بار
| Load Capacity: | 125kg |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
| Loaded Capacity: | 275lbs |

