همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial rubber caster wheels ] همخوانی داشتن 260 محصولات.
بلبرینگ آهنی سیاه بلبرینگ لاستیکی تک چرخ 100mm 125mm 150mm 200mm برای کاستورهای سنگین
| نام محصول: | 100 میلی متر 125 میلی متر 150 میلی متر 200 میلی متر بلبرینگ آهنی سیاه تک چرخ لاستیکی برای کاستورهای |
|---|---|
| سبک:: | چرخ لاستیکی آهنی |
| سایز چرخ:: | 100/125/150/200 میلی متر |
200x50mm 550LBS صفحه نرم گردان چرخان لاستیک آهنی مشکی چرخ های چرخ دستی دوبل ترمز سنگین
| نام محصول: | 200x50mm 550LBS چرخ نرم صفحه چرخان چرخان لاستیک آهنی سیاه و سفید چرخ چرخ ترمز دوگانه سنگین |
|---|---|
| سبک:: | کاستور قفل دار لاستیکی مشکی |
| سایز چرخ:: | 200x50mm |
1-4 اینچ پهنای نردبان صنعتی چرخ دار با حامل توپ دقیق برای رولینگ صاف
| Mounting Type: | Top Plate/Threaded Stem/Expandable Stem/Grip Ring Stem |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 5,000 Lbs |
| Overall Height: | 2-12 Inches |
50mm Wheel Width Scaffolding Caster Wheel 8 Inch for Stable and Smooth Movement
| Load Capacity: | 200/250kg |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Treaded Stem Material: | Steel |
چرخ های صنعتی با قطر چرخ 4 اینچ عملکرد سنگین در محدوده دمای 0 تا 180 درجه فارنهایت
| Temperature Range: | 0 To 180 Degrees F |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2-7/8 X 2-7/8 Inch |
| Wheel Diameter: | 4 Inch |
5 اینچ کار متوسط pu چرخ چرخدار چرخش عملکرد کار سنگین با قطر چرخ 4 اینچ و نوع ترمز قفل جانبی
| فاصله سوراخ پیچ: | 2-7/8 X 2-7/8 اینچ |
|---|---|
| قطر چرخ: | 4 اینچ |
| عرض چرخ: | 3 4 5 6 اينچ |
3 اینچ عرض چرخ 5-3/4 اینچ ارتفاع کلی برای کاربردهای سنگین
| اندازه سوراخ پیچ: | 1/4 اینچ |
|---|---|
| رنگ چرخ: | خاکستری/ قرمز/ آبی/ نارنجی/ سبز/ سفید |
| قطر چرخ: | 4 اینچ |
PP 8 اینچ 284lbs ظرفیت لاستیک کاستور با صفحه ثابت
| نام محصول: | 8 اینچ 284 پوند ظرفیت گردان صفحه پیچ پیچ سوراخ ساقه رزین ساقه PP لاستیک استاندارد کاستورهای صنعتی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای استاندارد لاستیکی PP |
| ظرفیت بار:: | 120 کیلوگرم |
چرخ های بدون صدا با ظرفیت بارگذاری بالا برای کاربردهای صنعتی
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
چرخ های ماشینی لاستیکی 3/4/5/6/8 اینچی با نردبان گلوله ای صاف
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |

