همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial rubber caster wheels ] همخوانی داشتن 260 محصولات.
ماشین آلات صنعتی با محفظه فولاد فشرده
| Temperature Range: | Up To 300°F |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Brake: | Yes/No |
چرخ های 3 اینچی فولادی با فاصله 2.5 اینچی
| Stem Size: | M12x15mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
چرخهای چرخنده مبلمان سازگار با محیط زیست و روان با بلبرینگ
| Feature: | Environmental Friendly |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Wheel Diameter: | 3-5 Inches |
Swivel/Rigid/Double Brake Mobile Scaffolding Caster Wheel for Heavy-Duty Scaffoldings
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Width: | 50mm |
200x50mm 440lbs بارگیری کاستورهای لاستیکی با ساقه نخ
| نام محصول: | 200x50mm 440lbs پیچ ثابت صفحه پیچ پیچ ساقه پیچ و مهره خاکستری لاستیک متوسط وظیفه نوع اروپایی کاستو |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای لاستیکی خاکستری متوسط نوع اروپایی صنعتی |
| سایز چرخ:: | 8 اینچ |
OEM 125mm کار سنگین کار 200kg ظرفیت ثابت صفحه چرخ caster تولید کننده
| نام محصول: | OEM چرخ لاستیکی 125mm 200kg ظرفیت تخته ثابت کار سنگین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای 5 اینچی ثابت لاستیکی |
| سایز چرخ:: | 5 اینچ |
50mm بولت سوراخ سر چرخش 132LBS TPR لاستیک چرخ دو چرخ چرخ صنعتی
| نام محصول: | 50 میلی متر سوراخ پیچ و مهره سر چرخ گردان 132LBS ظرفیت بار سبک TPR Casters Factory چین |
|---|---|
| سبک:: | چرخ دوقلو TPR چرخ چرخ دوقلو |
| رنگ چرخ:: | خاکستری |
Heavy Duty Trolley Cart Caster Wheels 3 Inch Steel for Heavy Loads and Rough Terrain
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
TPR 100mm 70kg بارگیری کاستورهای لاستیکی با دو ترمز
| نام محصول: | 100 میلیمتر 70 کیلوگرم دو ترمز صفحه بالا پیچ پیچ سوراخ خاکستری TPP چرخان نور وظیفه نوع اروپایی کاستو |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای صنعتی سبک TPR |
| رنگ چرخ:: | خاکستری |
عرض چرخ 50 میلی متر چرخ های نیلونی اضافی سنگین چرخ های چرخ های پلی اورتان ساخته شده برای کاربردهای صنعتی بار سنگین و تحرک
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |

