همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial rubber caster wheels ] همخوانی داشتن 260 محصولات.
مدل های داغ آمازون 4 یک مجموعه فانتزی مبلمان Casters Tpr چرخ ریستور دو صفحه بالا چرخ دار Caster
| مواد: | لاستیک ترموپلاستیک |
|---|---|
| Mounting TypeTreatment: | پایه صفحه |
| نوع تامین کننده: | کارخانه |
تولید کننده عرضه مستقیم گوانگ دونگ مبلمان چرخ دار 4 قطعه مجموعه Tpr چرخ دار دو طرفه صفحه چرخ دار چرخ دار
| مواد: | لاستیک ترموپلاستیک |
|---|---|
| Mounting TypeTreatment: | پایه صفحه |
| نوع تامین کننده: | کارخانه |
کاستورهای چرخشی صفحه بالایی شعاع متوسط 3-1/2 اینچ با اندازه سوراخ پیچ 1/4 اینچ
| نوع بلبرینگ: | بلبرینگ |
|---|---|
| نوع ترمز: | قفل جانبی |
| قطر چرخ: | 4 اینچ |
قابلیتی حمل تا 144 پوند 2-4 اینچ هسته چرخ پلاستیکی ساده
| ظرفیت بار: | تا 144 پوند |
|---|---|
| محدوده دما: | -20 تا +100 درجه سانتیگراد |
| مصالح ساختمانی: | فولاد |
چرخ های پلاستیکی نرم برای نصب صفحه
| Wheel Diameter: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock, Swivel Lock |
| Finish: | Zinc Plated |
کار سنگین 2.5 اینچ بولت سوراخ فاصله چرخ های چرخ 90-125mm برای کالسکه
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
چرخ های تراک متراکم سنگین 90MM-125MM چرخش / سفت / قفل
| Usage: | Trolley Cart |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
TPR Hands Free Brake Pedal Pedale Swivel 6 "چرخ های چرخشی ترمز دار با ترمز
| نام محصول: | 6 اینچ ترمز TPR چرخ خاکستری تک پدالی چرخ دار سنگین چرخ |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای ترمز جانبی 6 اینچی TPR |
| سایز چرخ:: | 6 " |
رولر های چرخ دار با ظرفیت حمل 5000 پوند
| ارتفاع کلی: | 2-12 اینچ |
|---|---|
| نوع بلبرینگ: | بلبرینگ / بلبرینگ دقیق / یاتاقان دلرین / یاتاقان آستین |
| محدوده دما: | تا 300 درجه فارنهایت |
YlCaster قابل تنظیم یونیورسال مشکی پایه یخچال همراه ایستاده با 4 پا قوی
| درخواست: | سخت افزار مبلمان، ماشین لباسشویی، یخچال |
|---|---|
| رنگ: | سیاه |
| مواد: | اصلاح شده PP + لوله فولادی ضد زنگ + چرخ های پلاستیکی پی وی سی |

