همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial transport caster wheels ] همخوانی داشتن 319 محصولات.
فولاد سنگین وظیفه چرخ دار 2000 پوند ظرفیت بار 3.5 اینچ چرخ دار شعاع
| Caster Type: | Heavy Duty |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
زینک پوشانده داخل لاستیک 2 اینچ قطر چرخ 46mm چرخ برای حرکت سنگین وظیفه
| Wheel Width: | 46mm |
|---|---|
| Capacity: | 264lbs |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
چرخ های داربست با ظرفیت 250 کیلوگرم با استفاده انعطاف پذیر
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
|---|---|
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
| Wheel Width: | 50mm |
ماشین آلات صنعتی با انواع مختلف نصب و ظرفیت بار
| ظرفیت حمل: | تا 5000 پوند |
|---|---|
| نوع نصب: | صفحه بالایی / ساقه رزوه ای / ساقه قابل گسترش / ساقه حلقه گریپ |
| عرض چرخ: | 1-4 اینچ |
837 پوند ظرفیت چرخ های سنگین کار چرخ دار مواد پلی اورتان دو دسته ی چرخ دار ظرفیت بار سنگین
| نوع: | کاستورهای سنگین |
|---|---|
| ظرفیت حمل: | تا ۸۳۷ پوند |
| یاتاقان: | بلبرینگ |
ظرفیت چرخ 4 اینچ قطر چرخ صفحه بالا شعاع چرخش 3-1 / 2 اینچ برای بارهای سنگین و ظرفیت وزن بالا
| Top Plate Swivel Radius: | 3-1/2 Inch |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated |
| Wheel Width: | 3 4 5 6 Inch |
144mm طول کلی و مواد چرخ پلی اورتان کار سنگین ICaster برای کاربردهای سنگین
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Wheel Material: | Polyurethane |
تخته نصب فوق العاده سنگین وظیفه Casters 4 X 4.5 اینچ اندازه صفحه 7.5 اینچ ارتفاع کلی ایده آل برای انبار
| Brake: | Front Brake |
|---|---|
| Caster Type: | Heavy Duty |
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
چرخ صاف و کمر کار سبک با حامل ساده / 2-4 اینچ شعاع چرخش
| Wheel Tread: | Smooth |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated |
| Wheel Material: | TPR |

