همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial transport caster wheels ] همخوانی داشتن 319 محصولات.
چرخ های داربست دوقلو بارگذاری 200/250kg کاربردهای سنگین
| Application: | Transportation |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
رولر هاي زينک پوشيده از پلي اورتان با ترمز قفل جانبي
| Finish: | Zinc Plated |
|---|---|
| Wheel Type: | Polyurethane |
| Temperature Range: | 0 To 180 Degrees F |
قطعات سنگینی فولادی فشار شده با قفل چرخدار شامل ظرفیت بار
| مواد: | فولاد / آلومینیوم / پلاستیک / لاستیک |
|---|---|
| ترمز: | بله/نه |
| نوع چرخ: | TPR / پلاستیک / لاستیک / پلی اورتان / فنولیک / V-Groove / فولاد |
ماشین های چرخ دار صنعتی پولیوریتان سنگین با ترمز سیاه
| سازنده: | شرکت میز کار |
|---|---|
| مواد چرخ: | پلی اورتان |
| سبک: | چرخ گردان |
پلی اورتان بال بیئرینگ کار سنگین 50mm چرخ سیاه فولاد کل قفل casters
| Wheel Width: | 50mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Wheel Material: | Polyurethane |
کار سنگین چرخ آهن قرمز مرکز چرخ بال حامل تا 837lbs ظرفیت بار روی زینک رنگ
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| مرکز چرخ: | آهن |
| رنگ: | قرمز |
837 پوند چرخ های سنگین با مرکز آهن چرخ های پلی اورتان دو بال
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Wheel Material: | Polyurethane |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
7.5 اینچ قطر چرخش صفحه نصب چرخ دار با حامل دوقلو
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
سیاه / آبی / سبز لاستیک چرخ دار / ثابت / چرخ های ترمز برای استفاده داخلی / خارجی 3-8 بدون علامت گذاری
| رنگ: | مشکی/آبی/سبز |
|---|---|
| نوع: | چرخاننده / ثابت / چرخ ترمز |
| قطر چرخ: | 3-8 اینچ |
دو بال بیئرینگ های صنعتی 144mm طول برای کاربردهای سنگین
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
|---|---|
| Wheel Material: | Polyurethane |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |

