همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial transport caster wheels ] همخوانی داشتن 319 محصولات.
2.5 اینچ قطر چرخ های پلی پروپیلن کارکن با دو بال بیئر
| رنگ: | سیاه |
|---|---|
| مواد چرخ: | پلی اورتان |
| تولید کننده: | شرکت میز کار |
ظرفیت بارگذاری بالا پلی اورتان قرمز کار سنگین چرخ دوقلو
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| رنگ: | قرمز |
| درمان سطح براکت: | روی رنگ شده است |
ظرفیت بارگذاری چرخ چرخ صنعتی قرمز با دو بال بیئرینگ زنک رنگ 837 پوند ظرفیت چرخ
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
سياه سوپرهواژگيپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليکهايپليپليپليپلي
| Mounting Type: | Plate |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
300-450 کیلوگرم نوع آمریکایی سنگین PU آهن آلومینیوم هسته صنعتی Caster تک چرخ
| عرض چرخ: | 2 اینچ |
|---|---|
| یاتاقان: | بلبرینگ |
| مواد چرخ: | PU + آهن |
سنگ آهن قرمز PU دو لوله ی گلوله ای لوله های سنگین تا 837 پوند
| ظرفیت حمل: | تا ۸۳۷ پوند |
|---|---|
| مرکز چرخ: | آهن |
| ظرفیت چرخ: | ۸۳۷ پوند |
قابليت باربرداري بالا چرخ هاي سنگين تا 837 پوند با چرخ هاي پلي يورتان و طول 144 ميلي متر
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Size: | 100mm |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
1/4 اینچ بولت سوراخ اندازه خاکستری متوسط بار چرخ دار با چرخ رنگ 300Lbs ظرفیت
| اندازه سوراخ پیچ: | 1/4 اینچ |
|---|---|
| محدوده دما: | 0 تا 180 درجه فارنهایت |
| قطر چرخ: | 4 اینچ |
چرخ دارنده توپ دارنده کار متوسط با شعاع چرخش 3-1/2 اینچ زینک پوشش
| اندازه صفحه نصب: | 3-3/4 × 3-3/4 اينچ |
|---|---|
| نوع چرخ: | پلی اورتان |
| محدوده دما: | 0 تا 180 درجه فارنهایت |
چرخ های سنگین پلی اورتان با دو بال بیئرینگ برای کالسکه ها 100 میلی متر
| مواد چرخ: | پلی اورتان |
|---|---|
| اندازه: | 100 میلی متر |
| بلبرینگ چرخ: | بلبرینگ دوتایی |

