همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial transport caster wheels ] همخوانی داشتن 319 محصولات.
450-850 کیلوگرم ظرفیت بارگیری چرخ های پلی اورتان با نوع ترمز کل قفل و مواد چرخ آهن PU
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Height: | 194mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
5 اینچ ارتفاع کلی چرخ های پلی اورتان برای وظیفه سنگین 1000 پوند ظرفیت بارگیری توپ شامل
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
0.375- اینچ بولت سوراخ اندازه فوق العاده سنگین وظیفه casters با کل قفل نوع ترمز و مواد فولادی
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
|---|---|
| Caster Type: | Heavy Duty |
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
دستگاه های انبار با ضخامت صفحه 0.25 اینچ
| Mounting Size: | 3.75 X 2.5 Inches |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Capacity: | 110kg |
چرخ های خاکستری سفید 3 اینچی با بالر های دقیق
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Material: | Stainless Steel |
مجموعه ای از 4 نایلون بال بیئر 2 چرخ هسته جامد با پیچ در نصب
| Caster Type: | American |
|---|---|
| Mounting Type: | Plate |
| Wheel Material: | PA |
4.5 کیلوگرم از فولاد پوشانده شده از لاستیک آهن ریخته برای دست زدن به مبلمان داخلی
| Feature: | Steel Covers |
|---|---|
| Usage: | Indoor |
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
50mm ظرفیت بارگذاری 200/250kg چرخ های داربست صنعتی با سطح زینک پوشانده شده با دو گلوله
| Wheel Width: | 50mm |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Treaded Stem Material: | Steel |
کار سنگین سبز فولاد گالوانیزه ارتفاع بار چرخش 148mm Casters صنعتی گواهینامه ایزو
| ظرفیت حمل: | 300 کیلوگرم |
|---|---|
| نوع: | چرخشی |
| ارتفاع بار: | 148/176/204/248mm |
چرخ های پلیوریتان با ناقل توپ با ترمز کل قفل و چرخ های هسته ای توخالی
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |

