همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial transport caster wheels ] همخوانی داشتن 323 محصولات.
دستگاه های پزشکی فولاد ضد زنگ با چرخ 4.5
| Overall Height: | 4.5 Inches |
|---|---|
| Capacity: | 90-135kg |
| Tread Type: | Round Shape |
چرخهای فولادی بالابرنده جک بالابرنده صاف و آسان با عملکرد چرخشی
| ارتفاع کشش: | 151/172/198/248mm |
|---|---|
| ارتفاع بار: | 148/176/204/248mm |
| نوع: | چرخشی |
لوگوی کاستورهای سنگین 150 میلی متری آهنی قابل تنظیم است
| نام محصول: | آرم چرخ لاستیکی آلیاژ 150 میلی متری چرخ های سفارشی سفارشی برای فروش |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای لاستیکی محکم 6 اینچی |
| سایز چرخ:: | 6 اینچ |
ارتفاع کلی 4 اینچ، قطر چرخ 3 اینچ، چرخهای طبی با ترمز دوگانه برای مراکز مراقبتهای بهداشتی
| Type: | Plate |
|---|---|
| Wheel Size: | 4 Inch |
| Overall Height: | 4 Inches |
500 پوند ظرفيت بار برد فولاد ضد زنگ با زينک پوشش داده شده و 0.25 اينچ ضخامت صفحه
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Capacity: | 110kg |
| Overall Height: | 5 Inches |
چرخ فولادی بلبرینگ دقیق 3 اینچی برای محیط های سنگین و پر تقاضا
| Brake: | Double Brake |
|---|---|
| Color: | White+Grey |
| Type: | Plate |
کاستورهای 100 میلیمتری 396 پوند لاستیکی مشکی با قفل جانبی
| نام محصول: | WBD تولید کننده 100mm 396lbs ظرفیت لاستیک سیاه و سفید چرخان سنگین وظیفه با قفل جانبی |
|---|---|
| سبک:: | کاستور سنگین لاستیکی آهنی 4 اینچی |
| سایز چرخ:: | 4 اینچ x2 اینچ |
330lbs ظرفیت تخت بسته بندی شده تریلی چهار چرخ چرخ بسته بندی
| نام محصول:: | چرخ دستی های تاشو پلت فرم فولادی با ظرفیت 70x50 سانتی متر با ظرفیت 330 پوند سفارشی سازی می شوند |
|---|---|
| ماده:: | فولاد |
| شماره چرخ:: | چهار چرخ بی صدا |
ترمز جانبی 660 پوند ظرفیت بار سنگین ورق های گردان صفحه
| نام محصول: | ترمز جانبی 660 پوند ظرفیت بار مشکی پلاستیکی ورق گردان سنگین برای فروش |
|---|---|
| سبک:: | کاستور سنگین 660 پوند pp |
| سایز چرخ:: | 4x2 اینچ |
نوع نصب ستون چرخ صنعتی صناعی با گواهینامه ISO/SGS/ROSH برای حرکت صاف و آرام
| Wheel Type: | TPR/Plastic/ Rubber/ Polyurethane/ Phenolic/ V-Groove/ Steel |
|---|---|
| Brake: | Yes/No |
| Overall Height: | 2-12 Inches |

