همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial transport caster wheels ] همخوانی داشتن 336 محصولات.
5 اینچ ارتفاع کلی چرخ های پلی اورتان برای وظیفه سنگین 1000 پوند ظرفیت بارگیری توپ شامل
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
0.375- اینچ بولت سوراخ اندازه فوق العاده سنگین وظیفه casters با کل قفل نوع ترمز و مواد فولادی
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
|---|---|
| Caster Type: | Heavy Duty |
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
چرخهای توپی با چرخ لاستیکی برای مبلمان، شامل بلبرینگ برای اطمینان از کاهش صدا و محافظت از کف در صنعت مهماننوازی
| Caster Type: | Ball Caters/Office Chair Caster/Transprent Caster |
|---|---|
| Feature: | Environmental Friendly |
| Bearing Type: | Ball Bearing |
100 میلی متری چرخ های سنگین قرمز با مواد چرخ پلی اورتان 837 پوند بار
| نوع: | کاستورهای سنگین |
|---|---|
| ظرفیت چرخ: | ۸۳۷ پوند |
| یاتاقان: | بلبرینگ |
دستگاه های انبار با ضخامت صفحه 0.25 اینچ
| Mounting Size: | 3.75 X 2.5 Inches |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Capacity: | 110kg |
چرخ های خاکستری سفید 3 اینچی با بالر های دقیق
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Material: | Stainless Steel |
مجموعه ای از 4 نایلون بال بیئر 2 چرخ هسته جامد با پیچ در نصب
| Caster Type: | American |
|---|---|
| Mounting Type: | Plate |
| Wheel Material: | PA |
4 اینچ کالس های پلی اورتانی که برای حمل سنگین طراحی شده اند
| ارتفاع کلی: | 4 اینچ |
|---|---|
| اندازه چرخ: | 150 میلی متر |
| ارتفاع: | 194 میلی متر |
4.5 کیلوگرم از فولاد پوشانده شده از لاستیک آهن ریخته برای دست زدن به مبلمان داخلی
| Feature: | Steel Covers |
|---|---|
| Usage: | Indoor |
| Unit Weight: | 4kg-5kg |

