همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial transport caster wheels ] همخوانی داشتن 323 محصولات.
110 کیلوگرم ظرفیت استیل ضد زنگ با 0.25 اینچ ضخامت صفحه نوع صفحه بالا
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.5 Inches |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
به راحتی تجهیزات خود را با چرخهای 4.5 اینچی ارتفاع کلی و ویژگی براکت بلبرینگ دوبل مانور دهید.
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
| Mounting Size: | 75*32Inches |
چرخهای نایلونی با ورق سخت با ارتفاع کم چرخهای جامد 2 اینچی سنگین
| نام محصول: | چرخ های جامد با مشخصات کم کارکرد سنگین 2 اینچی چرخ های نایلونی صلب با ظرفیت بالا با ارتفاع کم |
|---|---|
| سبک:: | کاستور سفت و سخت با مشخصات کم |
| رنگ چرخ:: | سیاه |
ماشین حمل و نقل تاشو سنگین با ظرفیت حمل تا 500 کیلوگرم 90 سانتی متر
| Platform Size: | 90cm X 60cm |
|---|---|
| Load Capacity: | 300kg-500KG |
| Total Height: | 90cm |
ماشین آلات سنگین با ترمز قفل کامل و حامل توپ برای تجهیزات متحرک
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
| Capacity: | 90-135kg |
قفل کف صنعتی با روکش گالوانیزه برای چرخ دستی های حمل مواد سنگین
| Color: | Green |
|---|---|
| Load Capacity: | 300kg |
| Load height: | 148/176/204/248mm |
ماشین آلات دو قلو از فولاد ضد زنگ 304
| Tread Type: | Round Shape |
|---|---|
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
| Mounting: | Top Plate Type |
500 پوند ظرفیت 105mm فلز ضد زنگ صفحه نصب Caster با دو بار بال ران و کل قفل
| Load Capacity: | 500 Lbs |
|---|---|
| Wheel Width: | 105mm |
| Caster Type: | Thread Stem/Plated |
چرخ داربست های پزشکی برای تجهیزات پزشکی سنگین 275 پوند ظرفیت بارگذاری شده ترمز دوبرابر
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Color: | White+Grey |
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
چرخهای پزشکی صفحهای با ظرفیت بار 275 پوند و جنس براکت نایلونی
| ظرفیت حمل: | 125 کیلوگرم |
|---|---|
| رنگ: | سفید + خاکستری |
| ترمز: | ترمز دوبل |

