همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial transport caster wheels ] همخوانی داشتن 323 محصولات.
90mm-125mm Height Trolley Wheels Heavy Duty 4 X 4.5 Inches Plate Size for Trolley Cart Heavy Duty Long-lasting
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
Top Plate Type Stainless Steel Casters for Heavy Loads 500 Lbs Load Capacity Mounting Size 75*32Inches
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
| Capacity: | 90-135kg |
چرخهای خاکستری چرخ سبک وظیفه چرخ پلاستیکی برای محدوده دما -20 تا 100 درجه سانتیگراد
| Mounting Type: | Plate |
|---|---|
| Temperature Range: | -20 To +100 Degrees Celsius |
| Wheel Core: | Plastic |
قدرت صنعتی نایلون فولاد براکت های پزشکی با 4 اینچ ارتفاع کلی
| فاصله سوراخ پیچ: | 76*61 میلی متر |
|---|---|
| ارتفاع کلی: | 4 اینچ |
| ترمز: | ترمز دوبل |
105mm صنعت caster با صفحه نصب با حامل توپ
| Wheel Width: | 105mm |
|---|---|
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
قفل کف صنعتی با چرخ های فولادی بادوام و سازگار با محیط زیست
| درمان سطح: | آبکاری گالوانیزه |
|---|---|
| رنگ: | سبز |
| مواد چرخ: | فولاد |
صنعتی محصولات بیشتر ارتفاع بار 148/176/204/248mm فولاد چرخ مواد و گزینه های بیشتر
| Load Capacity: | 300kg |
|---|---|
| Application: | Industrial |
| Wheel material: | Steel |
محصولات صنعتی بیشتر با گواهینامه ISO Rosh CE و ارتفاع کشش 151/172/198/248 میلی متر
| Color: | Green |
|---|---|
| Load Capacity: | 300kg |
| Top Plate Size: | 100*100*85*85 |
90-135kg ظرفیت کار سبک با ارتفاع کلی 4.5 اینچ
| Capacity: | 90-135kg |
|---|---|
| Wheel Width: | 105mm |
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
0.25 اینچ ضخامت صفحه کار سبک برای عملکرد صاف و آرام
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Load Capacity: | 500 Lbs |
| Tread Type: | Round Shape |

