همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial transport caster wheels ] همخوانی داشتن 323 محصولات.
داربست های فولادی ضد زنگ زینک برای ظرفیت بار سنگین 500 پوند و اندازه نصب 75 * 32 اینچ
| Overall Height: | 4.5 Inches |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Mounting: | Top Plate Type |
110 کیلوگرم ظرفیت استیل ضد زنگ چرخدار شکل گرد نوع پیشروی و نوع بالرایس بالرایس
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Mounting: | Top Plate Type |
چرخ های چرخ چرخ چرخ 90 میلی متر لاستیکی
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
کاستورهای چرخشی صفحه بالایی شعاع متوسط 3-1/2 اینچ با اندازه سوراخ پیچ 1/4 اینچ
| نوع بلبرینگ: | بلبرینگ |
|---|---|
| نوع ترمز: | قفل جانبی |
| قطر چرخ: | 4 اینچ |
چرخ های پلاستیکی نرم برای نصب صفحه
| Wheel Diameter: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock, Swivel Lock |
| Finish: | Zinc Plated |
چرخ های تراک متراکم سنگین 90MM-125MM چرخش / سفت / قفل
| Usage: | Trolley Cart |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
ماشين هاي دستي و ساير ماشين هاي نيلوني با ظرفيت بارگيري 132 پوند و رنگ سياه
| Load Cpacity: | 132lbs |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel |
| Wheel Width: | 38mm |
قابلیتی حمل تا 144 پوند 2-4 اینچ هسته چرخ پلاستیکی ساده
| ظرفیت بار: | تا 144 پوند |
|---|---|
| محدوده دما: | -20 تا +100 درجه سانتیگراد |
| مصالح ساختمانی: | فولاد |
چرخ های نصب صفحه سنگین با قطر چرخ 2 اینچ
| Wheel Size: | 100mm |
|---|---|
| Compatibility: | Furniture |
| Wheel Color: | Black |

