همه محصولات
کلید واژه ها [ oem rigid stem caster ] همخوانی داشتن 50 محصولات.
ماشین آلات سنگین پولیوریتان با سطح براکت روی زینک رنگ شده برای ماشین آلات
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| اندازه: | 100 میلی متر |
| ظرفیت بار: | تا ۸۳۷ پوند |
ظرفیت بارگذاری بالا پلی اورتان قرمز کار سنگین چرخ دوقلو
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| رنگ: | قرمز |
| درمان سطح براکت: | روی رنگ شده است |
قطب آهن رنگ آمیزی سنگ سنگین چرخ چرخ دوقلو چرخ دوقلو 144mm طول
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
توليد سنگي قرمز پوليورتاني زينک رنگ دار براکت 837 پوند ظرفيت حمل
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Wheel Material: | Polyurethane |
چرخ های سنگین پلی اورتان با دو بال بیئرینگ برای کالسکه ها 100 میلی متر
| مواد چرخ: | پلی اورتان |
|---|---|
| اندازه: | 100 میلی متر |
| بلبرینگ چرخ: | بلبرینگ دوتایی |
ماشین آلات صنعتی سنگین با حامل توپ با ظرفیت بارگذاری بالا دوام
| رنگ: | قرمز |
|---|---|
| درمان سطح براکت: | روی رنگ شده است |
| یاتاقان: | بلبرینگ |
چرخ های سنگین قرمز 837 پوند ظرفیت بارگیری بال بیئر چرخ آهن مرکز روی رنگ روی زینک
| ظرفیت بار: | تا ۸۳۷ پوند |
|---|---|
| یاتاقان: | بلبرینگ |
| نوع: | کاستورهای سنگین |
837 پوند کار سنگین پلی اورتان چرخ های چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو مرکز آهن قرمز
| نوع: | کاستورهای سنگین |
|---|---|
| ظرفیت چرخ: | ۸۳۷ پوند |
| بلبرینگ چرخ: | بلبرینگ دوتایی |
چرخ های سنگین پولیوریتان / چرخ های سنگین آهن پویا چرخ های بلند مدت دو گلوله ای
| مواد چرخ: | پلی اورتان |
|---|---|
| یاتاقان: | بلبرینگ |
| ظرفیت چرخ: | ۸۳۷ پوند |
837lbs ظرفیت بار آهن PU چرخ چرخ دار با روی زینک رنگ آمیزی برای ماشین آلات صنعتی سنگین
| Type: | Heavy Duty Casters |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |

