همه محصولات
کلید واژه ها [ oem rigid stem caster ] همخوانی داشتن 50 محصولات.
تعویض چرخ چارچوب تخت 4 اینچ ، چرخ کاستر تخت بیمارستان 80 کیلوگرم بارگیری
| نام محصول:: | 4 اینچ صفحه ساقه رزوه ای 80 کیلوگرمی ساقه گردان کاور شکم tpr تخت طبی کاسترز طبی بی صدا |
|---|---|
| سایز چرخ:: | 100x30mm |
| قد:: | 125 میلی متر |
چرخهای نرم 2 اینچی چرخهای سبک غیر بلبرینگ
| نام محصول: | WBD عمده فروشی 2 اینچی چرخ های نرم صفحه چرخشی سبک چرخشی کاستورهای پی وی سی قرمز برای قفسه ها |
|---|---|
| سبک:: | ترمز کاستورهای پی وی سی چرخشی سبک |
| سایز چرخ:: | 2 اینچ 20.3 میلی متر |
چرخ های کاستور گردان پلاستیکی 50 میلی متری ، چرخ های کاستور جامد با روکش روی
| نام محصول: | ورق 50 میلی متری پلاستیک گرد سفید برای مواد سبک وزن برای مواد سبک وزن |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سبک PP |
| سایز چرخ:: | 50x20.3 میلی متر |
20 کیلوگرم بارگیری 40 میلی متر لاستیک های سبک مخصوص وظیفه ISO9001
| نام محصول: | کاستورهای لاستیکی سبک ترموپلاستیک خاکستری صفحه گردان 40 میلی متری با ترمز جانبی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سبک سبک |
| سایز چرخ:: | 40x16.3mm |
40 کیلوگرم بارگیری کاستورهای سبک لاستیکی 2.5 اینچی با ترمز جانبی
| نام محصول: | صفحات دوار با قطر 65 میلیمتر کاستورهای سبک لاستیکی مشکی با ترمز جانبی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای لاستیکی سبک |
| سایز چرخ:: | 2.5 اینچ |
چرخ های 75 میلی متری چدن Duty Light Duty 360 درجه چرخش با قفل جانبی
| نام محصول: | کاستورهای سبک 75 میلی متری چرخان صفحه چدنی قفل جانبی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای آهن سبک |
| سایز چرخ:: | 75x25 میلی متر |
چرخ های کاستور سبک وزن 132 پوند ، چرخ های کاستور گردان TPR 5 اینچی
| نام محصول: | 5 اینچ صفحه فوقانی 132 پوندی چرخ های خاکستری خاکستری گردان tpr خاموش و روشن |
|---|---|
| سبک:: | چرخ سبک چرخان tpr خاکستری گردان |
| براکت Surface Treament: | اندود روی |
چرخهای چرخدار پلییورتانی قرمز پلییورتانی برای قفسهها صفحه چرخشی سبک
| نام محصول: | عمده فروشی چرخ های کوچک چرخ های چرخشی سبک چرخ های PU قرمز چرخ برای قفسه ها |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای چرخشی سبک |
| سایز چرخ:: | 50x20.3mm |
2.5 اینچ PP 88lbs ظرفیت سبک وظیفه کاستور با قفل جانبی
| نام محصول: | 2.5 اینچ 88 پوند ورق گردان صفحه اصلی PVP PVC سبک کاستور با قفل جانبی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سبک PVC |
| سایز چرخ:: | 65x25 میلی متر |
55 پوند بارگیری کاستورهای پی وی سی سبک وظیفه
| نام محصول: | 2 اینچ 55 پوند صفحه بالایی گردان خاکستری خاکستری PVC نور وظیفه کاستور برای کولرهای هوا |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای PVC خاکستری گردان سبک وظیفه ای |
| براکت Surface Treament: | اندود روی |

