همه محصولات
کلید واژه ها [ oem rigid stem caster ] همخوانی داشتن 50 محصولات.
35 کیلوگرم بارگیری 65 میلیمتری کاستورهای گردان سبک با بلبرینگ ساده
| نام محصول: | صفحات بالای 65 میلی متری 77 پوند چرخ های چرخدار سفید روشن برای قفسه ها |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سفید سبک |
| نوع بلبرینگ: | بلبرینگ ساده |
4 "198lbs ظرفیت طبقه محافظ کاستورهای متوسط وظیفه چرخ سخت OEM
| نام محصول: | 4 اینچ 198lbs ظرفیت کفپوش TPR RIgid متوسط وظیفه کاستورها |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای ثابت متوسط 4 اینچی TPR |
| سایز چرخ:: | 4 " |
چرخهای مبلمان 3 اینچی رنگ قهوهای سفت و سخت با ظرفیت 121LBS چرخهای TPR نرم برای قفسهها OEM
| نام محصول: | /فروش-13606412-80kg-loading-2-tpr-twin-wheel-furniture-casters-with-ring-ring.html |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای tpr نرم سفت و سخت |
| نوع نصب:: | چهار پیچ |
چرخ های لاستیکی نرم ترمز جانبی ترمز سبک 50 20 20 میلی متر
| نام محصول: | کاستورهای نور ترمز جانبی چرخ لاستیکی نرم با قطر 50 میلی متر |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای قفل جانبی tpr سبک |
| سایز چرخ:: | 50x20.3mm |
کاستورهای سبک جهت چرخ TPR 50 میلی متری با بلبرینگ دوبل
| نام محصول: | چرخ TPR جهت چرخ آبی 50 میلی متری با ظرفیت بالا ست چرخ چرخ های سبک چرخش عمده فروشی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سفت و سخت tpr آبی روشن |
| سایز چرخ:: | 50mmx20.3mm |
چرخ های لاستیکی گردان سبک وزن چرخ دار 66 پوند ظرفیت تک چرخ
| نام محصول: | کاستورهای لاستیکی سبک ترموپلاستیک با ظرفیت تک چرخ با ظرفیت 66 پوند |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای چرخشی 2 اینچی سبک |
| رنگ:: | خاکستری |
3 اینچ 110lbs خاکستری TPR چرخاننده ورق های سبک برای صندلی
| نام محصول: | کاستورهای سبک صفحه گردان 3 اینچی 110 پوندی خاکستری TPR |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای چرخشی 3 اینچی سبک |
| رنگ:: | خاکستری |
چرخهای فنری 4 اینچی TPR با ظرفیت 220LBS چرخهای چرخدار با فنر برای پالت
| نام محصول: | چرخهای فنری 4 اینچی TPR با ظرفیت 220LBS چرخهای چرخدار با فنر برای پالت |
|---|---|
| سبک:: | کاستور فنری TPR |
| قطر چرخ:: | 4 اینچ |
چرخهای 1.5 اینچی قرمز چرخهای پی وی سی ثابت چرخدار برای چرخهای کوچک OEM سبک وزن
| نام محصول: | چرخهای 1.5 اینچی قرمز چرخهای پی وی سی ثابت چرخدار برای چرخهای کوچک OEM سبک وزن |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای پی وی سی ثابت سبک |
| سایز چرخ:: | 1.5 اینچ 20.3 میلی متر |
چرخهای طبی بیصدا نرم 4 اینچی نوع ساقه با قابلیت قفل تخت بیمارستانی TPR کاستورهای OEM محافظ کف
| نام محصول:: | چرخهای طبی بیصدا نرم 4 اینچی نوع ساقه با قابلیت قفل تخت بیمارستانی TPR کاستورهای OEM محافظ کف |
|---|---|
| سایز چرخ:: | 100x30mm |
| قد:: | 100 میلی متر |

