همه محصولات
کلید واژه ها [ polyurethane wheels ] همخوانی داشتن 375 محصولات.
کاستورهای پلی اورتان 4 اینچ
| نام محصول: | 4 اینچ 132 پوند ورق ورق صفحه پیچ پیچ دار نایلون هسته pu متوسط وظیفه اروپایی نوع چرخ های صنعتی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای صنعتی نوع PU متوسط اروپایی PU |
| سایز چرخ:: | 100MM |
چرخ های ماشینی لاستیکی 3/4/5/6/8 اینچی با نردبان گلوله ای صاف
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
کار سنگین 2.5 اینچ بولت سوراخ فاصله چرخ های چرخ 90-125mm برای کالسکه
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
حامل چرخ چرخدار چوبی و چوبی
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
3/4/5/6/8 اینچ نایلون اسپتال چرخ چرخ دار برای تجهیزات پزشکی
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| قطر چرخ: | 3/4/5/6/8 اینچ |
| مواد: | لاستیک/PU/نایلون/TPR |
چرخ های چرخ دار سنگین با حامل توپ 90mm-125mm
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| نوع: | ساقه رزوه ای / روکش بالایی |
| اندازه ساقه: | M12x15mm |
چرخ های 3 اینچی فولادی با فاصله 2.5 اینچی
| Stem Size: | M12x15mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
چرخهای چرخ دستی دارای گواهی CE، سنگین، محدوده ارتفاع 90 میلیمتر تا 125 میلیمتر، ایدهآل برای چرخ دستی، صنعتی و جابجایی بارهای سنگین
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
فاصله سوراخ پیچ 25 اینچ چرخ های چرخ دستی با طراحی سنگین برای چرخ دستی با صفحه 4 در 45 اینچ و محکم
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
چرخ های گردان با ارتفاع 90 میلی متر تا 125 میلی متر، چرخ های 3 اینچی با پایه فولادی، اندازه ساقه M12x15mm، چرخ های گردان برای تجهیزات سنگین و چرخ دستی های حمل و نقل
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Usage: | Trolley Cart |

