همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty rubber caster wheel ] همخوانی داشتن 233 محصولات.
چرخ های تراک متراکم سنگین 90MM-125MM چرخش / سفت / قفل
| Usage: | Trolley Cart |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
حامل توپ و شعاع چرخش صفحه بالا 3-1/2 اینچ برای ظرفیت بارگذاری بالا
| محدوده دما: | 0 تا 180 درجه فارنهایت |
|---|---|
| تمومش کن: | روکش روی |
| نوع بلبرینگ: | بلبرینگ توپ/بلبرینگ دوتایی |
چرخ فولادی بلبرینگ دقیق 3 اینچی برای محیط های سنگین و پر تقاضا
| Brake: | Double Brake |
|---|---|
| Color: | White+Grey |
| Type: | Plate |
125 کیلوگرم ظرفیت بارگیری برای مانور آسان در محیط های پزشکی
| Color: | White+Grey |
|---|---|
| Load Capacity: | 125kg |
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
چرخهای گردان قفلشونده سنگینکار برای محیطها و کاربردهای پرتقاضا
| Wheel Material: | TPR |
|---|---|
| Wheel Core: | Plastic |
| Wheel Color: | Grey |
چرخهای لاستیکی ترموپلاستیک 6 اینچی سنگین 550LBS جهت دار صلب TPR کاسترهای بیصدا
| نام محصول: | چرخ لاستیکی ترموپلاستیک 6 اینچی سنگین 550LBS کاستورهای TPR جهت دار صلب بی صدا |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین TPR چرخ صلب |
| سایز چرخ:: | 6 اینچ |
چرخ های داربست با ظرفیت 250 کیلوگرم با استفاده انعطاف پذیر
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
|---|---|
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
| Wheel Width: | 50mm |
حامل چرخ چرخدار چوبی و چوبی
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
چرخهای لاستیکی سیاه و سفید 150x50 میلیمتری چرخهای چرخدار چرخهای چرخدار لاستیکی هسته چدنی
| نام محصول: | چرخ چرخ لاستیکی سیاه 150 در 50 میلی متر قفل چرخشی چرخ چدنی سنگین هسته چدنی لاستیک چرخ چرخ دستی چرخ د |
|---|---|
| سبک:: | کاستور ترمز جانبی 150 میلی متر |
| سایز چرخ:: | 150x50 میلی متر |
Ylcaster 50mm ماشین آلات صنعتی چرخ چرخ دار با چرخ دو رولر زینک پوشانده
| تولید کننده: | YLcaster |
|---|---|
| ظرفیت حمل: | 200/250 کیلوگرم |
| مواد ساقه آجدار: | فولاد |

