همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty rubber caster wheel ] همخوانی داشتن 233 محصولات.
ISO9001 چرخ های فولادی 2 اینچی فولادی ، 154 پوند بارگیری چرخ های لاستیکی گردان
| نام محصول: | 2 اینچ 154 پوند بار بالا صفحه چرخان لاستیکی ترموپلاستیک با استفاده از ترمز کامل |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای tpr آبی روشن |
| سایز چرخ:: | 50x32 میلی متر |
چرخ داربست ساقه توخالی سنگین با ترمز پشتی چرخ لاستیکی هسته پلاستیکی با قطر 6.5 اینچ
| نام محصول:: | چرخ لاستیکی هسته پلاستیکی قطر 6.5 اینچ 120 کیلوگرم ظرفیت داربست چرخ سنگین با ترمز عقب |
|---|---|
| رنگ چرخ:: | مشکی |
| جنس چرخ:: | فولاد + لاستیک |
چرخهای 6600 پوندی سوپر سنگین چرخهای چرخدار دوقلوی چرخهای چرخدار 10 اینچی قرمز پلوتونیمی پهن
| نام محصول: | چرخهای چرخدار عریض 10 اینچی قرمز پوندی 6600 پوندی ظرفیت چرخکردههای فوقالعاده سنگین صفحه گردان د |
|---|---|
| سبک:: | کاستور 10 اینچی فوق سنگین |
| رنگ چرخ:: | قرمز + نقره ای |
چرخ داربست لاستیکی 8 اینچی
| نام محصول:: | چرخ های داربست چرخ دار لاستیکی مشکی دو هسته ای 8 اینچی 250 کیلوگرمی با ظرفیت دوازده کیلوگرم |
|---|---|
| رنگ چرخ:: | سیاه |
| جنس چرخ:: | چدن+لاستیک |
چرخ چرخ داربست های اسپیل شده با فولاد برای حرکتی آسان و عملکرد پایدار
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Load Capacity: | 200/250kg |
| Treaded Stem Material: | Steel |
نوع ترانسپورت ترانسپورت ترانسپورت ترانسپورت 200/250kg بار 50mm فولاد
| استفاده: | داربست |
|---|---|
| نوع: | ترمز گردان/سخت/دوبل |
| ظرفیت حمل: | 200/250 کیلوگرم |
Trolley Wheels Heavy Duty for Nylon Bearing and Durable Trolley Cart Movement
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
چرخ دوقلو با فشار متوسط 4 اینچ قطر چرخ برای کاربردهای سنگین
| Wheel Diameter: | 4 Inch |
|---|---|
| Wheel Width: | 3 4 5 6 Inch |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
3 اینچ عرض چرخ 5-3/4 اینچ ارتفاع کلی برای کاربردهای سنگین
| اندازه سوراخ پیچ: | 1/4 اینچ |
|---|---|
| رنگ چرخ: | خاکستری/ قرمز/ آبی/ نارنجی/ سبز/ سفید |
| قطر چرخ: | 4 اینچ |
چرخ های ماشینی لاستیکی 3/4/5/6/8 اینچی با نردبان گلوله ای صاف
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |

