همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty rubber caster wheel ] همخوانی داشتن 233 محصولات.
TPR Bolt Hole Spacing 2.5 Inch چرخ های ماشین آلات سنگین صنعتی 8 اینچ
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
قطر چرخش صفحه بالا 3-1 / 2 اینچ لوله های بار متوسط برای بار متوسط طراحی سنگین
| ظرفیت حمل: | 300 پوند |
|---|---|
| تمومش کن: | روکش روی |
| ارتفاع کلی: | 5-3/4 اینچ |
Heavy Duty Trolley Cart Caster Wheels 3 Inch Steel for Heavy Loads and Rough Terrain
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
چرخ های چرخ دارنده چرخ های چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
قطعات سنگینی فولادی فشار شده با قفل چرخدار شامل ظرفیت بار
| مواد: | فولاد / آلومینیوم / پلاستیک / لاستیک |
|---|---|
| ترمز: | بله/نه |
| نوع چرخ: | TPR / پلاستیک / لاستیک / پلی اورتان / فنولیک / V-Groove / فولاد |
ماشین آلات صنعتی PVC سنگین بدون علامت گذاری با روی زینک
| درخواست: | صنعت |
|---|---|
| نوع آج: | بدون هیچ علامتگذاری |
| ظرفیت حمل: | 100-300 کیلوگرم |
چرخ های 3 اینچی فولادی با فاصله 2.5 اینچی
| Stem Size: | M12x15mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
اندازه صفحه بالا 2-6 اینچ چرخ های سنگین برای بار سنگین و عملکرد
| Load Capacity: | Up To 5,000 Lbs |
|---|---|
| Material: | Steel/ Aluminum/ Plastic/ Rubber |
| Bearing Type: | Ball Bearing/Precision Ball Bearing/Delrin Bearing/Sleeve Bearing |
Threaded Stem Trolley Casters Wheels for Stable and Secure Transport 3/4/5/6/8 Inches Wheel Diameter
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
90mm-125mm Height Trolley Wheels Heavy Duty 4 X 4.5 Inches Plate Size for Trolley Cart Heavy Duty Long-lasting
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |

