همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty trolley caster wheels ] همخوانی داشتن 253 محصولات.
300-500 کیلوگرم ظرفیت حمل و نقل از فولاد با پلتفرم تاشو و TPR / PU casters
| نوع: | چرخ گردان |
|---|---|
| نوع دسته: | قابل تاشو |
| اندازه پلتفرم: | 90 در 60 سانتی متر |
چرخ های توپ سفید سازگار با محیط زیست برای حرکت آسان مبلمان و کابینت های کوچک
| ویژگی: | دوستدار محیط زیست |
|---|---|
| درخواست: | مبلمان |
| استفاده: | مسکن / دفتر / کابینت های کوچک / تخت نوزاد / چرخ دستی |
کامیون حمل و نقل تاشو با چرخ چرخ 70 کیلوگرم ظرفیت برای صنعت
| نوع: | چرخ گردان |
|---|---|
| ظرفیت حمل: | 300-500 کیلوگرم |
| ارتفاع کل: | 90 سانتی متر |
450-850 کیلوگرم ظرفیت بارگیری چرخ های پلی اورتان با نوع ترمز کل قفل و مواد چرخ آهن PU
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Height: | 194mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
چرخ های پولیوریتان از مواد آهن PU برای عملکرد صاف و دوامدار یک چرخ
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Overall Height: | 5 Inches |
مبلمان سازگاری با نایلون رانتر 600KG ظرفیت بارگذاری شده هسته جامد چرخ PA مقدار 4
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 600KG |
| Wheel Material: | PA |
چرخهای بلبرینگدار با پایه برای مبلمان کابینتهای کوچک در چرخ دستیها و محفظهها
| Feature: | Environmental Friendly |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Wheel Diameter: | 3-5 Inches |
رنگ خاکستری روشن وظیفه صفحه نصب چرخ دار -20 تا 100 درجه سانتیگراد محدوده دمای
| محدوده دما: | -20 تا +100 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| ظرفیت بار: | تا 144 پوند |
| بلبرینگ چرخ: | بلبرینگ ساده |
سنگ شکن های اصلی چرخ بال بیئرینگ American Type Plate Mounting 2
| Wheel Material: | PA |
|---|---|
| Installation Method: | Screw-In |
| Bearing Type: | Ball |
قفل کف صنعتی انتخاب سازگار با محیط زیست برای مدیریت انبار شما
| اندازه بشقاب بالا: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| ارتفاع بار: | 148/176/204/248mm |
| نوع: | چرخشی |

