همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty trolley caster wheels ] همخوانی داشتن 253 محصولات.
چرخ های چرخ دار ماشین سواری سنگین با ظرفیت بارگذاری 200-500 کیلوگرم
| اندازه بشقاب: | 4 در 4.5 اینچ |
|---|---|
| اندازه ساقه: | M12x15mm |
| استفاده: | چرخ دستی |
Threaded Stem Trolley Casters Wheels for Stable and Secure Transport 3/4/5/6/8 Inches Wheel Diameter
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
چرخهای گردانهدار همهکاره با اندازه ساقه M12x15mm، فولادی 3 اینچی برای چرخ دستی
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
چرخ های چرخ دار سنگین با حامل توپ 90mm-125mm
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| نوع: | ساقه رزوه ای / روکش بالایی |
| اندازه ساقه: | M12x15mm |
چرخ های چرخ دارنده چرخ های چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
TPR Bolt Hole Spacing 2.5 Inch چرخ های ماشین آلات سنگین صنعتی 8 اینچ
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
5 اینچ ارتفاع کلی 150 میلی متر چرخ های چرخ 2 اینچ برای کاربردهای صنعتی متنوع و سنگین
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Height: | 194mm |
ISO9001 FP 5 اینچ چرخ های چرخ دستی با بلبرینگ
| نام محصول: | 5 اینچ چرخ گردان بلبرینگ چرخ های چرخ دستی از جنس پلی اتیلن سنگین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین FP |
| جنس چرخ:: | FP/Co پلی اتیلن |
چرخهای چرخدار صنعتی چرخدار چرخدار 8 اینچی قرمز PU با صفحه چرخشی نرم ترمز جانبی
| نام محصول: | چرخ PU قرمز 8 اینچی با صفحه نرم چرخشی ترمز جانبی چرخهای چرخدار چرخدار صنعتی سنگین |
|---|---|
| سبک:: | چرخ نرم چرخ های سنگین |
| ظرفیت چرخ:: | 660 پوند |
4 اینچ سبد غذا چرخ های سبد سنگین بدون ترمز TPR دستگیری حلقه ساقه چرخ دار سبد خدمات غذایی
| نام محصول:: | 4 اینچ مربع ساقه خاکستری tpr چرخ دستی چرخ چرخ های چرخ دستی چرخ های چرخ دستی سنگین بدون ترمز سازنده چ |
|---|---|
| Wheel Material:: | TPR+Plastic |
| Type:: | Food cart trolley wheels tpr |

