همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty trolley caster wheels ] همخوانی داشتن 253 محصولات.
خاکستری PU 125mm چرخ سنگین چرخ دستی با بلبرینگ
| نام محصول:: | 125 میلی متر قطر 12x15 ساقه توپی توپ چرخ خرید چرخ چرخ دستی چرخ های پله برقی |
|---|---|
| رنگ چرخ:: | خاکستری |
| جنس چرخ:: | PU |
PU 4 اینچ جایگزین 440LBS PP Core Heavy Duty Rasters Casters
| نام محصول: | فروش داغ 4 اینچ 440LBS ظرفیت PP Core PU صفحه چرخ قرمز سفت و سخت کارخانه ریخته گری سنگین چین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین 4 اینچی PU سفت و سخت |
| سایز چرخ:: | 4 اینچ |
Heavy Duty Trolley Cart Caster Wheels 3 Inch Steel for Heavy Loads and Rough Terrain
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
چرخهای نایلونی شیشه مشکی 100 میلیمتری ضد آب نوع ثابت چرخهای چرخدار صنعتی سنگین
| نام محصول: | چرخ کالسکه نایلونی شیشه مشکی 100 میلی متری ضد آب نوع ثابت چرخ های چرخ صنعتی سنگین فروش عمده |
|---|---|
| سبک:: | کاستر نایلون سخت شیشه ای |
| سایز چرخ:: | 100x50mm |
8 اینچ پی وی سی قرمز کره ای نوع چرخ چرخ دستی یاتاقان توپی چرخاننده سنگین صفحه چرخان
| نام محصول: | 8 اینچ پی وی سی قرمز کره ای نوع چرخ چرخ دستی یاتاقان توپی چرخاننده سنگین صفحه چرخان |
|---|---|
| سبک:: | کاستور گردان سنگین آج قوس دار |
| رنگ چرخ:: | قرمز + سیاه |
چرخ سنگین 100 میلی متری PU چرخ سنگین
| نام محصول:: | قطر 100mm 1/2-13x4/5 نخ دار ساقه سیاه آبی گلوله ای حامل pu چرخ های چرخ دار |
|---|---|
| رنگ چرخ:: | آبی تیره |
| جنس چرخ:: | PU/پلی اورتان |
چرخهای لاستیکی سیاه و سفید 150x50 میلیمتری چرخهای چرخدار چرخهای چرخدار لاستیکی هسته چدنی
| نام محصول: | چرخ چرخ لاستیکی سیاه 150 در 50 میلی متر قفل چرخشی چرخ چدنی سنگین هسته چدنی لاستیک چرخ چرخ دستی چرخ د |
|---|---|
| سبک:: | کاستور ترمز جانبی 150 میلی متر |
| سایز چرخ:: | 150x50 میلی متر |
تک چرخ های تخت پلی اورتان 6 اینچی برای ریخته گری های صنعتی سنگین
| نام محصول: | تک چرخ تخت پلی اورتان نارنجی هسته آلومینیومی 6 اینچی برای ریخته گری های صنعتی سنگین |
|---|---|
| رنگ چرخ:: | نارنجی |
| قطر چرخ:: | 4 اینچ / 5 اینچ / 6 اینچ / 8 اینچ / 10 اینچ |
چرخ های چرخ دستی پلی اورتان سنگین 8 اینچی نوع چرخان نرم
| نام محصول: | چرخ های چرخ دستی پلی اورتان سنگین 8 اینچی نوع چرخان نرم |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین Pu |
| ظرفیت چرخ:: | 300 کیلوگرم |
چرخ چرخ های چرخ دستی نرم صنعتی 5 اینچ چرخ چرخ های پلی اورتان سنگین
| عرض چرخ: | 50 میلی متر |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | فولاد |
| تایپ کنید: | کاستورهای سنگین |

