همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty trolley caster wheels ] همخوانی داشتن 253 محصولات.
چرخ های 6 اینچی سبز پلی اورتان 450 کیلوگرمی چدن چرخان PU چرخ چرخ چرخ دستی چرخ دستی های سنگین
| نام محصول: | چرخ های 6 اینچی سبز پلی اورتان 450 کیلوگرمی چدن چرخان PU چرخ چرخ چرخ دستی چرخ دستی های سنگین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین چرخشی 6 اینچی |
| سایز چرخ:: | 6 اینچ |
چرخ های مقاوم در برابر حرارت ظرفیت 880LBS چرخ های چرخ دستی 6 اینچی
| نام محصول: | چرخ 850LBS ظرفیت چرخ مقاوم در برابر حرارت چرخ چرخ 6 اینچ چرخ های چرخ دستی تولید کننده چین |
|---|---|
| سبک:: | چرخ های چرخ دستی 6 اینچی |
| ظرفیت:: | 880 پوند |
کار سنگین چرخ آهن قرمز مرکز چرخ بال حامل تا 837lbs ظرفیت بار روی زینک رنگ
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| مرکز چرخ: | آهن |
| رنگ: | قرمز |
چرخهای چدنی 8 اینچی صفحه گردان سنگین آهنی PU چرخهای چرخدار صنعتی چرخهای چرخدار سبز
| عرض چرخ: | 2 اینچ |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | فولاد |
| تایپ کنید: | کاستورهای PU آهنی سنگین |
176 پوند 75 میلی متری زرد SS چرخ های چرخ دار برای چرخ های غذا
| نام محصول: | 176 پوند 75 میلی متری پلی اورتان زرد چرخ چرخ دار فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| سبک:: | دستگاه های چرخ دار از فولاد ضد زنگ پلی اورتان |
| نوع بلبرینگ:: | بلبرینگ دقیق |
چرخهای چرخدار چرخدار پلیاورتان 6×2 اینچ چرخهای چرخدار صنعتی سنگین
| نام محصول: | 6×2 اینچ چرخ پلی اورتان آبی صلب صفحه PU سنگین چرخ چرخ دستی چرخ دستی صنعتی |
|---|---|
| سبک:: | کاستور PU سفت و سخت آبی |
| سایز چرخ:: | 6x2 اینچ |
چرخ کاستور 8 اینچی سنگین ، کاستورهای ورق TPR Heavy Duty Plate
| نام محصول: | 4 اینچ 5 اینچ 6 اینچ 8 اینچ همه نوع تامین کننده چرخ کاستور سنگین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین |
| رنگ چرخ:: | رنگارنگ |
Trolley Wheels Heavy Duty for Nylon Bearing and Durable Trolley Cart Movement
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
چرخ ها چرخ لاستیکی سنگین قطر 8 اینچ ارتفاع 125 میلی متر
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
5 اینچ ارتفاع کلی چرخ های پلی اورتان برای وظیفه سنگین 1000 پوند ظرفیت بارگیری توپ شامل
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |

