همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial caster wheels heavy load ] همخوانی داشتن 558 محصولات.
چرخ های سبک با هسته جامد ظرفیت 350 کیلوگرم چرخ های ماندگار مناسب برای دستکاری مواد و حمل تجهیزات
| Capacity: | 350KG |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 600KG |
| Manufacturer: | WBD |
چرخ صنعتی 6 اینچی چرخدار چرخ های سنگین 230 کیلوگرم ظرفیت بار
| نام محصول: | فروش کارخانه WBD چرخ صنعتی 6 اینچی چرخ گردان مشکی لاستیک سنگین |
|---|---|
| سبک:: | چرخ گردان لاستیکی 6 اینچی سنگین |
| سایز چرخ:: | 150 میلی متر |
با کیفیت بالا 4 اینچ سیاه PVC Casters دو بار بال حامل رشته دار ساقه متوسط وظیفه Caster
| تمومش کن: | روکش روی |
|---|---|
| فاصله سوراخ پیچ: | 2-7/8 X 2-7/8 اینچ |
| شعاع چرخشی صفحه بالایی: | 3-1/2 اینچ |
حامل چرخ چرخدار چوبی و چوبی
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
چرخ های نصب صفحه سنگین با قطر چرخ 2 اینچ
| Wheel Size: | 100mm |
|---|---|
| Compatibility: | Furniture |
| Wheel Color: | Black |
کار سنگین کارآمریکن رولر های هسته جامد / رولر های مبلمان 600 کیلوگرم بارگذاری ظرفیت بال
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball |
| Wheel Size: | 65mm |
چرخ های ماشینی لاستیکی 3/4/5/6/8 اینچی با نردبان گلوله ای صاف
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
چرخ های تراک متراکم سنگین 90MM-125MM چرخش / سفت / قفل
| Usage: | Trolley Cart |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
TPR Bolt Hole Spacing 2.5 Inch چرخ های ماشین آلات سنگین صنعتی 8 اینچ
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |

