همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial caster wheels heavy load ] همخوانی داشتن 558 محصولات.
4 اینچ 200 کیلوگرم ظرفیت چرخان مبلمان سنگین با رولبرینگ
| نام محصول: | فروش کارخانه 4 اینچ نقره ای توخالی چرخ 200 کیلوگرمی چرخ چدنی با کاستورهای ترمز سنگین برای مبلمان |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای مبلمان توخالی 4 اینچ |
| سایز چرخ:: | 4 اینچ |
150mm 616LBS ظرفیت بار توخالی چدنی ورق چرخ دار چرخ های چرخشی
| نام محصول: | 150 میلی متر قطر 616LBS ظرفیت بار توخالی چرخ چدنی ورق ورق ورق های سنگین ترمز جانبی ترمز برای فروش |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای مبلمان توخالی 150 میلیمتری سنگین |
| سایز چرخ:: | 150x50 میلی متر |
125 کیلوگرم ظرفیت بارگیری نایلون صفحه داروی پزشکی سفید خاکستری 3 اینچ قطر چرخ
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
| Bracket Material: | Nylon |
کار سنگین 2.5 اینچ بولت سوراخ فاصله چرخ های چرخ 90-125mm برای کالسکه
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
320kg ظرفیت بار PU صفحه 4 اینچ چرخ های چرخان برای چرخ دستی
| نام محصول: | WBD عمده فروشی 320 کیلوگرمی آهنی با ظرفیت بالا صفحه چرخشی صفحه گرداننده قفل جانبی کاستورهای سنگین 4 |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین قفل آهنی 320 کیلوگرمی |
| ظرفیت چرخ:: | 320 کیلوگرم |
8 اینچ قطر بزرگ 660LBS ظرفیت بار ریخته گری چدن توخالی ورق ورق
| نام محصول: | YLcaster تولید کننده 8 اینچ Big Caster 660LBS با ظرفیت بالا ورق چرخ توخالی چرخدار صفحه سنگین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای توخالی 8 اینچی سنگین |
| سایز چرخ:: | 8 اینچ |
دو چرخ ترمز پزشکی ظرفیت حمل 125 کیلوگرم لاستیک ترموپلاستیک ارتفاع کلی 4 اینچ
| ظرفیت بار: | 125 کیلوگرم |
|---|---|
| فاصله سوراخ پیچ: | 76*61 میلی متر |
| ارتفاع کلی: | 4 اینچ |
3 اینچ طبي تخته رولر 275lbs ظرفیت بار دقیق توپ حامل نایلون براکت
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
| Type: | Plate |
چرخهای سنگین 2 تا 4 اینچی سبک برای محیطهای سخت و پرتقاضا
| Wheel Diameter: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Wheel Core: | Plastic |
| Wheel Tread: | Smooth |
کاستورهای چرخان پلاستیکی سایز 150X50 میلی متر با ترمز تک
| نام محصول: | ساخت چرخ های پلاستیکی چرخ دار با سایز 150X50 میلی متر با ترمز تک |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای چرخشی 150 میلیمتری pp |
| سایز چرخ:: | 150x50 میلی متر |

