همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial casters ] همخوانی داشتن 786 محصولات.
کور پلاستیکی فولاد خانه کار سبک برای صنایع صنعتی
| هسته چرخ: | پلاستیک |
|---|---|
| مواد چرخ: | TPR |
| ظرفیت بار: | تا 144 پوند |
ماشین آلات کار سبک زینک پوسته شده برای محیط های کار سنگین و درجه حرارت
| Wheel Width: | 45mm |
|---|---|
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
| Bracket Material: | 304 Stainless Steel |
4.5 کیلوگرم از فولاد پوشانده شده از لاستیک آهن ریخته برای دست زدن به مبلمان داخلی
| Feature: | Steel Covers |
|---|---|
| Usage: | Indoor |
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
چرخ های چرخدار آهن ریخته 46 میلی متری بدون علامت قوی ظرفیت بار 264 پوند
| نوع: | کاستورها |
|---|---|
| واحد وزن: | 4-5 کیلوگرم |
| ظرفیت: | 264 پوند |
ماشین آلات دو قلو از فولاد ضد زنگ 304
| Tread Type: | Round Shape |
|---|---|
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
| Mounting: | Top Plate Type |
دستگاه های پزشکی فولاد ضد زنگ با چرخ 4.5
| Overall Height: | 4.5 Inches |
|---|---|
| Capacity: | 90-135kg |
| Tread Type: | Round Shape |
304 فولاد ضد زنگ زینک پوشش گرد شکل چرخ دار
| Tread Type: | Round Shape |
|---|---|
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
90-135 کیلوگرم ظرفیت فولاد فولاد فولاد فولاد فولاد
| Caster Type: | Thread Stem/Plated |
|---|---|
| Load Capacity: | 500 Lbs |
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
4.5 اینچ کار سنگین فولاد ضد زنگ
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
| Bracket Material: | 304 Stainless Steel |
صفحه پلی پروپیلن فولاد ضد زنگ برای کاربردهای صنعتی سنگین
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
|---|---|
| Color: | White+Grey |
| Wheel Size: | 4 Inch |

