همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial casters ] همخوانی داشتن 786 محصولات.
کار متوسط 4 اینچ Casters 3-1/2 اینچ شعاع چرخش محدوده دمای 0 تا 180 درجه فارنهایت
| Top Plate Swivel Radius: | 3-1/2 Inch |
|---|---|
| Temperature Range: | 0 To 180 Degrees F |
| Wheel Width: | 1-1/4 Inch |
مجموعه ای از 4 قطعه سیاه دوقلو با محموله صنعتی چرخدار چرخدار PVC
| مواد: | PVC/PP/TPR |
|---|---|
| درخواست: | مبلمان، چرخ دستی، چرخ دستی، صندلی اداری |
| نوع تامین کننده: | کارخانه |
3/4/5/6/8 اینچ نایلون اسپتال چرخ چرخ دار برای تجهیزات پزشکی
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| قطر چرخ: | 3/4/5/6/8 اینچ |
| مواد: | لاستیک/PU/نایلون/TPR |
چرخ چرخ داربست فوق سبک برای داربست های فولادی
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Stem Material: | Solid Steel Core |
3-8 اینچ لاستیک لاستیک آبی چرخ چرخ بدون علامت با روی زینک
| نوع بلبرینگ: | غلتک / توپ دوبل / یاتاقان ساده |
|---|---|
| نوع: | چرخاننده / ثابت / چرخ ترمز |
| استفاده: | داخلی خارجی |
200-500kg ظرفیت بارگیری 3-8 اینچ رشته دار استام صنعتی Trolley Trolley Trolley
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Usage: | Trolley Cart |
چرخ های چرخ دار ماشین سواری سنگین با ظرفیت بارگذاری 200-500 کیلوگرم
| اندازه بشقاب: | 4 در 4.5 اینچ |
|---|---|
| اندازه ساقه: | M12x15mm |
| استفاده: | چرخ دستی |
از فولاد ضد زنگ داروخانه های پزشکی سفید خاکستری سوراخ بولت فاصله 76 * 61mm برای تجهیزات بیمارستان
| Color: | White+Grey |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Bracket Material: | Nylon |
قفل کف صنعتی با روکش گالوانیزه برای چرخ دستی های حمل مواد سنگین
| Color: | Green |
|---|---|
| Load Capacity: | 300kg |
| Load height: | 148/176/204/248mm |
فاصله سوراخ پیچ 76*61 میلیمتری لاستیک ترموپلاستیک برای نیازهای صنعتی متنوع در رنگهای سفید و خاکستری
| Bracket Material: | Nylon |
|---|---|
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
| Wheel Size: | 4 Inch |

