همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial casters ] همخوانی داشتن 786 محصولات.
چدنی صنعتی 360 درجه چرخان چرخان 6 اینچی گردان
| نام محصول: | WBD چدن چرخ صنعتی 6 اینچی با سر چرخان چرخشی 360 درجه برای مبلمان فراهم می کند |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای آهنی 6 اینچی برای مبلمان |
| سایز چرخ:: | 6 اینچ |
کاستورهای لاستیکی نرم 6×2 اینچی قفل چرخشی سنگین صفحه بالایی کاستورهای خاکستری TPR صنعتی
| نام محصول: | کاستورهای لاستیکی نرم 6x2 اینچی بالا ورق سنگین چرخشی قفل کننده خاکستری TPR Casters صنعتی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین قفل شونده TPR |
| سایز چرخ:: | 6*2 اینچ |
مقاومت در برابر خوردگی، چرخ های کار سبک با چرخ صاف و فرش روی زینک
| تمومش کن: | روکش روی |
|---|---|
| محدوده دما: | -20 تا +100 درجه سانتیگراد |
| نوع: | کاستورهای سبک |
300Lbs workbench casters برای محصولات چوبی سنگین با درمان سطحی زینک پوشش داده شده
| تمومش کن: | روکش روی |
|---|---|
| نوع بلبرینگ: | بلبرینگ دوبل |
| مقدار بسته: | 4 |
300Lbs ظرفیت بار کار استخر با لاستیک روی زینک
| قطر چرخ: | 2.5 اینچ |
|---|---|
| ظرفیت بار: | 300 پوند |
| نوع چرخ: | با ترمز چرخش |
0.25 اینچ ضخامت صفحه کار سبک برای عملکرد صاف و آرام
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Load Capacity: | 500 Lbs |
| Tread Type: | Round Shape |
110 کیلوگرم ظرفیت استیل ضد زنگ با 0.25 اینچ ضخامت صفحه نوع صفحه بالا
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.5 Inches |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
چرخ های شکل گرد زینک چسبیده باعث افزایش بهره وری و کارایی در محل کار شما می شوند
| Caster Type: | Thread Stem |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
125 کیلوگرم ظرفیت بارگیری نایلون صفحه داروی پزشکی سفید خاکستری 3 اینچ قطر چرخ
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
| Bracket Material: | Nylon |
چرخ دارهای سنگین با ظرفیت بار 125 کیلوگرم براکت نایلون 275 پوند ظرفیت بار
| Load Capacity: | 125kg |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
| Loaded Capacity: | 275lbs |

