همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial casters ] همخوانی داشتن 786 محصولات.
چرخهای فولادی با صفحه بالایی به ابعاد 100*100*85*85، محصولات بیشتر برای کاربردهای سنگین
| درمان سطح: | آبکاری گالوانیزه |
|---|---|
| ظرفیت حمل: | 300 کیلوگرم |
| نوع: | چرخشی |
چرخهای گردان بیشتر محصولات با جنس چرخ فولادی و اندازه صفحه بالایی 100*100*85*85
| رنگ: | سبز |
|---|---|
| ظرفیت حمل: | 300 کیلوگرم |
| مواد چرخ: | فولاد |
Top Plate Type Stainless Steel Casters for Heavy Loads 500 Lbs Load Capacity Mounting Size 75*32Inches
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
| Capacity: | 90-135kg |
90-135kg Capacity Round Shape Light Duty Casters with Tread Type and Capacity
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
|---|---|
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
| Load Capacity: | 500 Lbs |
Industrial Roller Bearing Scaffolding Heavy Duty PU Caster Wheels for Heavy-Duty Equipment
| Manufacturer: | Ylcaster |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
چرخهای چرخدار پلییورتان با تحمل بار 200/250 کیلوگرم برای داربستهای سنگین برای کاربردهای صنعتی
| Stem Material: | Solid Steel Core |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Manufacturer: | Ylcaster |
چرخهای چرخ دستی دارای گواهی CE، سنگین، محدوده ارتفاع 90 میلیمتر تا 125 میلیمتر، ایدهآل برای چرخ دستی، صنعتی و جابجایی بارهای سنگین
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
قطر چرخ فلز پلیک 3 اینچ مناسب برای تولید و اهداف مهندسی در صنایع مختلف
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Wheel Size: | 4 Inch |
125 کیلوگرم ظرفیت بارگیری چرخ های پزشکی قطر چرخ 4 اینچ سوراخ بولت فاصله 76x61mm چرخ های ماشین آلات پزشکی درجه صنعتی
| Overall Height: | 4 Inches |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
| Brake: | Double Brake |
چرخهای پزشکی استیل ضد زنگ 4 اینچی با ترمز دوگانه، چرخهای سنگین برای تجهیزات پزشکی و مبلمان بیمارستانی
| Color: | White+Grey |
|---|---|
| Wheel Size: | 4 Inch |
| Type: | Plate |

