همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial casters ] همخوانی داشتن 786 محصولات.
90mm ارتفاع 5 اینچ بولت سوراخ casters با 200kg 300kg 400kg 500kg ظرفیت بار
| اندازه ساقه: | M12x15mm |
|---|---|
| یاتاقان: | بلبرینگ |
| ظرفیت حمل: | 200-500 کیلوگرم |
Heavy Duty Trolley Cart Caster Wheels 3 Inch Steel for Heavy Loads and Rough Terrain
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
200-500kg ظرفیت چرخ های چرخ دار چرخ دار 3/4/5/6/8 اینچ
| ارتفاع: | 90mm تا 125mm |
|---|---|
| ظرفیت حمل: | 200-500 کیلوگرم |
| نوع: | ساقه رزوه ای / روکش بالایی |
TPR Bolt Hole Spacing 2.5 Inch چرخ های ماشین آلات سنگین صنعتی 8 اینچ
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
660 پوند بارگیری طبقه قفل برای چرخ دستی ها ، چرخ های قفل کننده فولادی 5 اینچی
| نام محصول: | 4in 5in 6in 8in 600lbs ظرفیت بار قفل طبقه آمریکایی قابل جمع شدن |
|---|---|
| سبک:: | قفل کف به سبک ژاپنی |
| رنگ:: | سیاه |
پلت فرم چرخ دار قابل تاشو برای دستکاری مواد ایمن و پایدار
| نوع چرخ: | چرخ TPR/PU |
|---|---|
| وزن: | 15 کیلوگرم |
| ارتفاع کل: | 90 سانتی متر |
144mm طول کلی و مواد چرخ پلی اورتان کار سنگین ICaster برای کاربردهای سنگین
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Wheel Material: | Polyurethane |
چرخ های 8 اینچی با ظرفیت بالا PU Iron Locking Switchl Castors
| نام محصول: | فروش کارخانه 8 اینچ چرخ با ظرفیت بالا آهنی PU هوی دیتی چرخ گردان چرخ های صنعتی ریخته گری |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای صنعتی قفل گردان 8 اینچی |
| سایز چرخ:: | 200 میلی متر |
400 کیلوگرم بارگیری 6 اینچ پلی اورتان چرخ
| نام محصول: | کاستورهای صنعتی و صنعتی اروپایی 6 اینچی 400 کیلوگرمی چرخاننده هسته آهنی پلی اورتان قرمز |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای صنعتی پلی اورتان آهنی از نوع اروپایی |
| سایز چرخ:: | 150 میلی متر |

