همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial casters ] همخوانی داشتن 786 محصولات.
چرخ های 3 اینچی فولادی با فاصله 2.5 اینچی
| Stem Size: | M12x15mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
چرخهای پلاستیکی خاکستری با هسته چرخ فولادی گالوانیزه برای مانور آسان
| Swivel Radius: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Wheel Tread: | Smooth |
| Wheel Material: | TPR |
Swivel/Rigid/Double Brake Mobile Scaffolding Caster Wheel for Heavy-Duty Scaffoldings
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Width: | 50mm |
نوع نصب صفحه European Casters برای و عرض چرخ 19-24mm در بازار اروپا
| Wheel Tread: | Smooth |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated |
| Temperature Range: | -20 To +100 Degrees Celsius |
چرخهای خاکستری چرخ سبک وظیفه چرخ پلاستیکی برای محدوده دما -20 تا 100 درجه سانتیگراد
| Mounting Type: | Plate |
|---|---|
| Temperature Range: | -20 To +100 Degrees Celsius |
| Wheel Core: | Plastic |
2- 4 اينچ شعاع چرخش نرم تا 144 پوند ظرفيت بار
| عرض چرخ: | 19-24 میلی متر |
|---|---|
| نوع نصب: | بشقاب |
| مصالح ساختمانی: | فولاد |
صندلی کار صاف کار سنگین با ظرفیت بارگذاری بالا
| نوع ترمز: | قفل کامل |
|---|---|
| ظرفیت بارگذاری شده: | 450-850 کیلوگرم |
| نوع چرخ: | هسته توخالی |
سفارش صندلی اداری چرخ های چرخ دار مجموعه 5 مبلمان سفید نایلون
| نوع نصب: | پایه پایه |
|---|---|
| درخواست: | Small trolleys, furniture; چرخ دستی های کوچک، مبلمان؛ small cabinet; کابینت |
| نوع تامین کننده: | کارخانه |
مجموعه ای از 4 فولاد فشار شده با کیفیت بالا کروم پوشانده شده بال بیئر
| مواد: | لاستیک ترموپلاستیک |
|---|---|
| درمان سطح: | روکش کروم نقره |
| نوع تامین کننده: | کارخانه |
سبک چرخ تک چرخ قرمز PU چرخ پلی اورتان Casters کل قفل نوع ترمز مواد دوام
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |

