همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial casters ] همخوانی داشتن 786 محصولات.
چرخ های پولیوریتان از مواد آهن PU برای عملکرد صاف و دوامدار یک چرخ
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Overall Height: | 5 Inches |
Threaded Stem Trolley Casters Wheels for Stable and Secure Transport 3/4/5/6/8 Inches Wheel Diameter
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
TPR صاف خاکستری زنک پوشش دار 19-24mm چرخ 2-4 اینچ شعاع چرخش
| عرض چرخ: | 19-24 میلی متر |
|---|---|
| محدوده دما: | -20 تا +100 درجه سانتیگراد |
| شعاع چرخشی: | 2-4 اینچ |
قطعات فولادی چرخ دار برای بارهای سبک 19-24mm چرخ های خاکستری تا 144 پوند
| Load Capacity: | Up To 144 Lbs |
|---|---|
| Housing Material: | Steel |
| Mounting Type: | Plate |
4 قطعه مجموعه صنعتی 3/4/5 اینچ متوسط وظیفه TPR صفحه بالا چرخدار چرخ دار با ترمز
| مواد: | لاستیک ترموپلاستیک |
|---|---|
| مسکن: | ساخته شده از فولاد فشرده، سر چرخشی دوبل مسابقه با روکش روی. |
| نوع تامین کننده: | کارخانه |
چرخ چرخ سنگین TPR برای تجهیزات سنگین در محیط های صنعتی
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
ظرفیت بار 132 پوند نایلون در سیاه برای عملکرد ماندگار و طولانی مدت
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Usage: | Indoor |
| Wheel Size: | 100mm |
چرخ های خفیف TPR خاکستری با لاستیک روی زینک
| Wheel Tread: | Smooth |
|---|---|
| Wheel Material: | TPR |
| Finish: | Zinc Plated |
قفل چرخ دار با چرخ پلاستیکی 19-24 میلی متر
| شعاع چرخشی: | 2-4 اینچ |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | فولاد |
| عرض چرخ: | 19-24 میلی متر |
کار سنگین 350 کیلوگرم بال بیئر نایلون casters پیچ در نصب ظرفیت بار 100 پوند
| Capacity: | 350KG |
|---|---|
| Wheel Size: | 65mm |
| Application: | Hand Pallet Truck Etc |

