همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial polyurethane caster wheels ] همخوانی داشتن 252 محصولات.
کاستورهای پلی اورتان 4 اینچ
| نام محصول: | 4 اینچ 132 پوند ورق ورق صفحه پیچ پیچ دار نایلون هسته pu متوسط وظیفه اروپایی نوع چرخ های صنعتی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای صنعتی نوع PU متوسط اروپایی PU |
| سایز چرخ:: | 100MM |
چرخ های 3 اینچی فولادی با فاصله 2.5 اینچی
| Stem Size: | M12x15mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
خاکستری TPR 280 کیلوگرم ظرفیت 8 اینچ بلبرینگ چرخ گرد دو طرفه
| نام محصول: | WBD تامین کننده 8 اینچ خاکستری TPR 280 کیلوگرم قابلیت چرخش صفحه دو توپ بلبرینگ های سنگین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین 8 اینچی TPR Swivel |
| سایز چرخ:: | 8 " |
کاستورهای صنعتی متوسط 4 اینچ OEM با روکش بلبرینگ
| نام محصول: | OEM 4 اینچی زرد چرخ PU چرخ چرخان چرخ چرخ چرخ دستی صنعتی متوسط با روکش بلبرینگ |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای کار متوسط pu |
| سایز چرخ:: | 4" |
ماشین های چرخ دار صنعتی پولیوریتان سنگین با ترمز سیاه
| سازنده: | شرکت میز کار |
|---|---|
| مواد چرخ: | پلی اورتان |
| سبک: | چرخ گردان |
چرخهای ثابت پلییورتان 5 اینچی چدنی صنعتی 880LBS
| نام محصول: | چرخ های سفت و سخت پلی اورتان سبز 880LBS چدن PU ثابت چرخ های صنعتی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین ثابت pu 5 اینچی |
| سایز چرخ:: | 5 اینچ |
چرخ PU چرخ ضد آب چرخان صنعتی سنگین چرخهای 8 اینچی آبی OEM
| نام محصول: | چرخهای چرخدار صنعتی 8 اینچی آبی PU ضد آب و چرخشی تولید شده در چین |
|---|---|
| سبک:: | چرخ گردان آبی PU |
| سایز چرخ:: | 8 اینچ |
چرخهای چرخهای 4 اینچ 5 اینچ 6 اینچ 8 اینچ هوی دیتی محافظ کف چرخهای جامد آبی چرخش کل ترمز
| نام محصول: | تولید چرخهای چرخدار صنعتی سنگین 4" 5" 6" 8" چرخ جامد آبی محافظ کف |
|---|---|
| سبک:: | کاستور دوبل PU آبی |
| سایز چرخ:: | 4/5/6/8 اینچ |
6 اينچ قفل گيري چرخ دارها، 1350 کيلوگرمي ظرفيت چرخ هاي چرخ دار آهنين
| Product Name: | 6 inch top plate swivel large size cast iron core pu super heavy duty caster wheels customize |
|---|---|
| Style:: | Super heavy duty pu caster |
| Wheel Color:: | Red+Silver |
چرخهای 2 اینچی آهنی سنگین PU
| نام محصول: | چرخهای 2 اینچی آهنی سنگین PU |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای کم مشخصات سنگین |
| رنگ چرخ:: | قرمز + مشکی |

