همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial polyurethane caster wheels ] همخوانی داشتن 252 محصولات.
آهن صاف PU 4 اینچ ذرات متوسط با چرخ چرخ دار چرخ دار با قفل
| عرض چرخ: | 2 اینچ |
|---|---|
| مواد چرخ: | PU + آهن |
| ارتفاع: | 194 میلی متر |
5 اینچ ارتفاع کلی 150 میلی متر چرخ های چرخ 2 اینچ برای کاربردهای صنعتی متنوع و سنگین
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Height: | 194mm |
شعاع چرخ 3.5 اینچ چرخ چرخ سنگین سنگین سنگین چرخ ظرفیت بار سنگین برای کاربردهای صنعتی
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Overall Height: | 7.5 Inches |
چرخ چرخ دوقلو صنعتی با حامل توپ سنگین با ترمز کل قفل
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Overall Height: | 7.5 Inches |
837lbs ظرفیت بار آهن PU چرخ چرخ دار با روی زینک رنگ آمیزی برای ماشین آلات صنعتی سنگین
| Type: | Heavy Duty Casters |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
چرخ کاستور فوق سنگین قفل ترمز، چرخ فولادی فوق سنگین برای کاربردهای صنعتی سنگین
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 7.5 Inches |
1-4 اینچ پهنای نردبان صنعتی چرخ دار با حامل توپ دقیق برای رولینگ صاف
| Mounting Type: | Top Plate/Threaded Stem/Expandable Stem/Grip Ring Stem |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 5,000 Lbs |
| Overall Height: | 2-12 Inches |
ماشین آلات صنعتی قدیمی 540kg ظرفیت سبز PU 8 اینچ Trolley چرخ چرخ دار
| نام محصول: | 8 اينچ چرخ بزرگ چرخش 540 کيلوگرمي ظرفیت هر سبز PU کار سنگین صنعتي Casters عمده فروشي |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای صنعتی 8 اینچی سنگین |
| سایز چرخ:: | 8 اینچ |
چرخ های گردان با ارتفاع 90 میلی متر تا 125 میلی متر، چرخ های 3 اینچی با پایه فولادی، اندازه ساقه M12x15mm، چرخ های گردان برای تجهیزات سنگین و چرخ دستی های حمل و نقل
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Usage: | Trolley Cart |

